Robotyka.com -- PATRON ROBOTYKI --
Firma Wiadomości Kategorie Produkty Wydarzenia Szkolenia Praca  
Wiadomości
 
Robot współpracujący Fanuc
Firma Fanuc zaprezentowała robota współpracującego CR-35iA. Wyposażony w czujniki siły i ubrany w miękką, gumową "skórę" robot CR-35iA nie wymaga żadnych urządzeń zabezpieczających, aby pracować w otoczeniu ludzi. Operatorzy mogą nim kierować, uczyć... więcej...
Robotshow - innowacja Fanuc w dziedzinie formowania wtryskowego
Zmiany w zarządzie FANUC Polska
Najnowsze plany inwestycyjne firmy Fanuc
Z Wrocławia do Krakowa - targi EUROTOOL z firmą FANUC
Więcej wiadomości
FANUC Polska
 
Adres:FANUC Polska
Tyniecka 12
52-407 Wrocław
Telefon:+48 71 77 66 160
Fax:-
Strona www:www.fanucrobotics.pl
E-mail:sales@fanucrobotics.pl
Przedstawiciel firm:FANUC
Dystrybutor firm:FANUC
Data dodania:2008-09-29 23:15
 Zadaj zapytanie
FANUC Robotics Polska Sp. z o.o. to wiodący na rynku producent robotów przemysłowych i zaawansowanych technologii związanych z robotyką. Oddział japońskiej firmy FANUC Robotics w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu, istnieje od 2008 roku i aktywnie promuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zrobotyzowanego spawania, zgrzewania, cięcia, pakowania, paletyzacji, lakierowania, obsługi maszyn i montażu. Dział Techniczny firmy regularnie realizuje szkolenia dla klientów, a także konserwuje zainstalowane w Polsce ponad 1000 robotów tej marki.

Przedsiębiorstwo FANUC Ltd. powstało w 1972 roku w Japonii. Zatrudnia ponad 4000 ludzi na całym świecie. Leżąca u stóp góry Fuji fabryka FANUC, używa ponad 1000 robotów do produkcji około 24.000 robotów rocznie na potrzeby światowego przemysłu. Jak dotąd na całym świecie zostało zainstalowanych ponad 250.000 robotów FANUC.