PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Seria PCF - zaawansowana ochrona przed korozją w przystępnej cenie
Producent: Hoffman
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI Computer Systems for Industry

Data zgłoszenia:
2012-11-15 09:03

Kontakt:
CSI Computer Systems for Industry
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
marketing@csi.pl
OPIS
CSI Computer Systems for Industry oferuje wprowadzoną przez firmę Hoffman nową serię obudów typu PCF w całości wykonanych ze stali nierdzewnej typu 304 lub 316L. Obudowy przeznaczone są do najtrudniejszych warunków środowiska przemysłowego, zapewniając stopień ochrony przed kurzem i wilgocią na poziomie IP66, zgodnym z normą IEC 60529. Seria obudów przemysłowych PCF znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i petrochemicznym.
Obudowy serii PCF przeznaczone są zarówno do aplikacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych z wymaganą ochroną UL 508A Type 4. Ich konstrukcja wykonana jest, w zależności od przeznaczenia, ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 lub 2 mm. Dla akcesoriów takich jak płyta montażowa, zawiasy oraz uchwyty, producent zastosował ocynkowaną powłokę. Obudowy są wyposażone w szczelnie zamykane drzwi, a niewidoczne zawiasy pozwalają na ich otwarcie pod kątem 150o lub 180o.
Seria obudów ze stali nierdzewnej typu PCF, stanowi rozwiązanie wytrzymałej i estetycznej obudowy w przystępnej cenie. Dostosowanie do odpowiedniego rozmiaru obudowy dla danego projektu ułatwia szeroki zakres dostępnych rozmiarów od 300x250x150 mm do 1200x800x420 mm.
Wśród przydatnych akcesoriów do obudów przemysłowych z serii PCF jest montowany na szynie DIN termoelektryczny osuszacz powietrza typu H2OMIT™ który zapobiegania kondensacji pary wodnej wewnątrz obudów. Wilgoć po wyłapaniu przez osuszacz powietrza, jest odprowadzana na zewnątrz skrzynki poprzez specjalny wentyl osuszający „Vent Drains, Type 4X”, który jednocześnie zapobiega dostawaniu się wilgoci do środka obudowy. Zadaniem jego jest również wyrównywanie ciśnienia w obudowie. Wentyl osuszający H2OMIT™ może być wykonany ze stali nierdzewnej 304 lub tworzywa sztucznego odpornego na korozję.
W ofercie CSI, oprócz opisanej serii obudów ze stali nierdzewnej typu PCF, są między innymi wysokoodporne na korozję obudowy Inline™ oraz ZONEX™, obudowy z certyfikatem ATEX 94/9/EC i przeznaczone do ochrony aparatury elektronicznej i elektrycznej na obszarach zagrożonych wybuchem w strefach 1 i 2 EEx e II 2GD.
Wszystkie obudowy ze stali nierdzewnej ze względu na mnogość proponowanych rozwiązań i dużą ilość akcesoriów dostosowywane są do indywidualnych potrzeb. CSI, jako bezpośredni dystrybutor firm Hoffman, Schroff, McLean, świadczy też usługi w zakresie doboru sprzętu do aplikacji klienta.Szczegółowe informacje:
CSI Computer Systems for Industry
tel.: 12 637-13-55
schroff@csi.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: