PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Icron USB Ranger 2204
Producent: Icron Technologies
Na rynku od:
czerwiec 2012r.

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2013-05-04 10:18

Kontakt:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Rozszerzenie transmisji 4 portów USB 2.0 do 100m przez skrętkę Cat. 5

Właściwości:
 Wspiera wszystkie urządzenia USB do 480Mbps
 Wymagane podłączenie zasilacza tylko do modułu zdalnego REX
 Liczba wszystkich portów może być rozszerzona za pomocą dodatkowego huba

Firma IcronTechnologies wychodząc naprzeciw ograniczeniom standardu USB wprowadziła na rynek produkt USB Ranger 2204, który dzięki zastosowaniu skrętki kat. 5 i protokołu ExtremeUSBŸ zwiększa zasięg transmisji urządzeń USB 2.0 do 100m. Firma posiada 15 lat doświadczenia w tworzeniu tego typu rozwiązań i dzięki stosowaniu własnych opatentowanych protokołów jest liderem na tym rynku.

To co jest charakterystyczne dla Extenderów tej firmy to: prostota, zgodność z wieloma standardami, niezawodność i trwałość. Dzięki pełnemu plug&play oraz obsłudze wszystkich urządzeń USB do 480Mbps system instaluje się łatwo i automatycznie na komputerze i bez problemu umożliwia rozpoznanie podpiętych do niego peryferii. Ilość urządzeń może być zwiększana przez dołączenie dodatkowego huba a maksymalny prąd jaki można pobrać z jednego z dostępnych 4 portów to 500mA. Instalację produktu z pewnością ułatwia to że wymagane jest jedynie podłączenie zasilania do modułu zdalnego i to że urządzenie jest obsługiwane przez wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Trwałość i niezawodność z pewnością wyróżniają produkty firmy Icron wśród konkurencji. Extender USB Ranger 2204 posiada metalizowaną obudowę odporną na trudne warunki zewnętrzne, dlatego też poza zastosowaniami konsumenckimi może być używany w przemyśle.

USB Ranger 2204 jest idealnym rozwiązaniem do rozszerzenia zasięgu urządzeń takich jak: drukarki, skanery, dyski przenośne na USB, kamery web i kontrolery do gier. Dodatkowe koncentratory USB pozwalają na jednoczesne połączenie nawet do 14 urządzeń USB. System ten z pewnością sprawdzi się w takich zastosowaniach jak monitoring, punkty zdalnego dostępu czy też do współdzielenia urządzeń USB w biurowcach i zakładach.

Więcej na: http://www.elmark.com.pl/products/produkty/index.php?id=1203
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: