PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

MOXA EDS-G509 - gigabitowy, światłowodowy switch na szynę DIN
Producent: MOXA
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2013-07-17 15:13

Kontakt:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Firma Moxa zaprezentowała najnowszy przełącznik z serii EDS. Model EDS-G509 to w pełni gigabitowy switch, posiadający 4 porty RJ45 oraz 5 portów combo, umożliwiających transmisję danych poprzez światłowód, z wykorzystaniem modułów SFP. Wykorzystanie światłowodów pozwala wydłużyć zasięg transmisji nawet do 80 km, ponadto przesyłanie danych przez światłowody nie podlega zakłoceniom elektromagnetycznym.
EDS-G509 należy do grupy przełączników zarządzalnych. Oznacza to, że posiada rozbudowne możliwości konfiguracji i zarządzania. Jedną z takich możliwości jest tworzenie redundantnych połączeń sieciowych z wykorzystaniem protokołu Moxa Turbo Ring. Dzięki zastosowaniu topologii redundantnego pierścienia zyskujemy pewność działania sieci nawet w przypadku awarii któregoś z węzłów. Ponadto EDS-G509 obsługuje takie protokoły jak QoS, IGMP Snooping/GMRP, VLAN, LACP, SNMP, RMON i wiele innych.
Producent wyposażył switch EDS-G509 w szereg rozwiązań zapewniających bezawaryjną pracę, nawet w ciężkich warunkach przemysłowych - aluminiową obudowę IP30, bezwentylatorową konstrukcję, możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur pracy od -40 do 75 stopni (dla wersji rozszerzonej), redundantne wejście zasilania oraz przekaźnik alarmowy, rozwierany w przypadku awarii.
Więcej informacji:
MOXA EDS-G509: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/eds-g509
MOXA switche przemysłowe: https://www.elmark.com.pl/producenci/sklep/moxa-switche-przemyslowe
Elmark Automatyka Sp. z o.o.: www.elmark.com.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: