PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

ABB - IRB 6640
Producent: ABB
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
ABB Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-05-20 15:29

Kontakt:
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel.: +48 22 22 02 320
www.abb.pl/robotics
robotyka.sprzedaz@pl.abb.com
OPIS
Mocniejszy robot następnej generacji

Robot IRB 6640 o zwartej konstrukcji, stworzony z myślą o zapewnieniu wydajnej produkcji, prostoty obsługi oraz niskich kosztów konserwacji, jest idealnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań.

Robot ten zastępuje cieszący się doskonałą opinią model IRB 6600.

Większy udźwig
Zwiększenie udźwigu do 235 kg powoduje, że robot nadaje się do przenoszenia ciężkich ładunków. Udźwig robota w wersji IRB 6640ID („Internal Dressing”) zwiększono z 185 do 200 kg, co umożliwia uniesienie najcięższego wyposażenia w aplikacjach do zgrzewania punktowego.

Lepsza jakość trajektorii
W robocie IRB 6640 zastosowano techniki TrueMove i QuickMove drugiej generacji Dzięki temu ruchy robota są dokładniejsze, co przekłada się na skracanie czasów programowania oraz na lepsze wyniki procesów produkcyjnych.

Uproszczenie instalowania i ułatwienie konserwacji
Kilka nowych cech, takich jak uproszczone gniazda dla wózka widłowego czy zwiększenie miejsca u podstawy robota, ułatwia konserwację robota, a obniżenie masy manipulatora o niemal 400 kg przekłada się na jego łatwiejszą instalację.

Konstrukcja oparta na sprawdzonych komponentach
Zastosowanie komponentów, które już się sprawdziły w modelu IRB 6600 zapewnia łatwiejszą konserwację i poprawia wymienność części oraz stopień produkcyjnego wykorzystania robota.

Opcje
Robot oferowany jest w kilku wersjach dostosowanych do różnych warunków pracy i otoczenia: Foundry Plus i Foundry Prime (dla odlewni) oraz Clean Room (do pomieszczeń czystych).
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: