PATRONI ROBOTYKI:
 

WIADOMOŚCI PRZEMYSŁOWE

strona 2 z 152
 
Comau: Innowacyjna technologia LHYTE
data dodania: 2017-11-29 10:04
Najnowsze rozwiązanie przeznaczone do zastosowań laserowych w przemyśle, stworzone dzięki wysokim umiejętnościom i zaangażowaniu inżynierów Comau.
V Spotkanie Integratorów i Partnerów KUKA zakończyło się ogromnym sukcesem
data dodania: 2017-11-28 14:29
Ponad 150-ciu gości, dwa bloki tematyczne, a wśród nich interesujące prelekcje rynkowych liderów, roboty przemysłowe najwyższej klasy oraz innowacyjne produkty Partnerów systemowych KUKA, a wszystko to na ponad 800 m2 industrialnej Fabryki Porcelany w Katowicach.
Güdel: Na właściwych torach - doświadczenie w automatyzacji produkcji osi i kół kolejowych
data dodania: 2017-11-28 14:30
Od wielu lat Güdel angażuje się w rozwój technologii kolejowych produkując i wdrażając szereg rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji kół i osi na całym świecie.
Roboty ABB drukują przyszłość
data dodania: 2017-11-27 14:57
Charakterystyczny most w zabytkowym centrum Amsterdamu powstanie z wykorzystaniem innowacyjnej technologii druku 3D.
Prestiż, tradycja i.. targowy debiut
data dodania: 2017-11-27 14:32
Są wydarzenia, na których po prostu trzeba być. W branży obróbki to z pewnością Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL, które w tym roku odbywają się w dniach 28-30 listopada. Prestiż Targów budowany jest m.in. przez międzynarodowy skład Wystawców, obecność zagranicznych misji gospodarczych czy reprezentację najlepszych polskich i światowych marek m.in. z Białorusi, Czech, Holandii, Niemiec, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Targi EUROTOOL; mogą się poszczycić wieloletnią tradycją, o której najlepiej świadczy to, że niektórzy Wystawcy konsekwentnie pojawiają się na nich od kilkunastu już lat. W tym roku równocześnie z Targami EUROTOOL odbędzie się wydarzenie, jakiego w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej jeszcze nie było - I Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Debiutancka edycja w doskonały sposób uzupełni ofertę Wystawców Targów EUROTOOL, czyniąc wydarzenia w pełni komplementarnymi.
Tradycja i prestiż - XXII edycja Targów EUROTOOL - Biuletyn targowy
data dodania: 2017-11-20 13:28
Do rozpoczęcia jednego z najważniejszych spotkań branży obróbki pozostały niespełna dwa tygodnia. Tylko do 24 listopada możliwa jest bezpłatna rejestracja on-line. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2017 r. w EXPO Kraków.
Już 22 listopada odbędzie się V edycja Spotkania Integratorów KUKA - w roli głównej innowacyjny KMR iiwa, czyli System mobilnych robotów KUKA oraz niezawodny LBR iiwa
data dodania: 2017-11-20 13:23
Dwie ścieżki tematyczne, ponad 50 firm, w tym Partnerzy systemowi oraz Integratorzy systemów automatyki, roboty przemysłowe na najwyższym poziome - to tylko nieliczne z atrakcji, które czekają na uczestników wydarzenia. Całość odbędzie się w niepowtarzalnym industrialnym wnętrzu, klimatycznej Fabryce Porcelany w Katowicach, która już niebawem stanie się światowym centrum robotyki!
KUKA: Nowości ALNEA na Targach Productronica 2017
data dodania: 2017-11-13 13:15
Alnea wraz z firmą KUKA zaprasza na targi Productronica, na których zostanie zaprezentowana nowość! "Automatyczny system pozycjonowania robotów" to innowacyjne rozwiązanie, które zrewolucjonizuje programowanie robotów przemysłowych. Alnea znalazła się wśród 11 polskich firm, które 14-17 listopada pokażą swoje produkty na Targach Productronica w Monachium. Firmę będzie można spotkać w hali A2, na stanowisku 540 razem z firmą KUKA. Zapraszamy!
Omron Factory 4.0 na Targach WIW
data dodania: 2017-11-13 13:07
W dniach 14-16 listopada odbędzie się kolejna edycja targów automatyki Warsaw Industry Week. Na targach, swoje stanowisko (Hala F, Stoisko 68) będzie miała firma Omron, światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej.
Comau zaprasza na Warsaw Industry Week
data dodania: 2017-11-13 12:36
Podczas targów Warsaw Industry Week, przez firmę Comau zaprezentowane zostaną rozwiązania firmy z zakresu spawania łukowego we współpracy z pozycjonerem detalu, robot do zgrzewania punktowego wyposażony w kleszcze zgrzewalnicze, czy druku 3D. Wśród aplikacji zainstalowanych na stoisku znajdzie się także robot Rebel-S pracujący w aplikacji Pick&Place, Racer3 imitujący paletyzację oraz złożona instalacja z wykorzystaniem robotów Racer 7 oraz NJ60, rozwiązań do etykietowania firmy RSC AUTO id, a całość przygotowana przez Integratora Systemów Zrobotyzowanych firmę PIAP.
Konfigurator online do zespołów stolików liniowych oferuje miliony wariantów napędów śrubowych
data dodania: 2017-11-09 11:53
Firma igus, specjalista od motion plastics opracował zupełnie nowy konfigurator online do modułów śrub napędowych drylin. Takie rozwiązanie umożliwia naszym klientom swobodę projektowania oraz opracowanie milionów różnorodnych wariantów z wykorzystaniem bezsmarownych śrub napędowych zgodnie ze swoimi wymaganiami. Będąc naszym użytkownikiem, otrzymacie Państwo, wśród wielu innych rzeczy, widok 3D skonfigurowanego modelu jak również zwymiarowany rysunek techniczny PDF oraz model 3D CAD, który zapewni możliwość wdrożenia projektu przed otrzymaniem produktu. Jednym kliknięciem wystarczy zamówić ten element w firmie igus. Masa, termin dostawy oraz cena zmontowanych części wyświetlą się automatycznie.
Güdel: Produkcja bez przerw - Modernizacja i wprowadzanie zmian podczas trwających operacji
data dodania: 2017-11-08 09:42
W większości projektów wprowadzanie zmian podczas trwających operacji stanowi duże wyzwanie.
strona 2 z 152