Robotyka.com -- PATRON ROBOTYKI --
Comau
Comau
odwiedź nas w sieci na:    
WIADOMOŚCI Comau

Comau: Innowacyjna technologia LHYTE

Comau zaprasza na Warsaw Industry Week

Comau: Mobilne platformy transportowe jako integralna część Przemysłu 4.0

Roboty Comau podczas targów PAKFOOD

COMAU podczas AutoEvent 2017

Więcej wiadomości

Comau Poland Sp. z o.o.

Adres:Comau Poland Sp. z o.o.
Turyńska 100
43-100 Tychy
Telefon:32 217 94 02, 32 217 91 30
Fax:-
Strona www:www.comau.com
E-mail:robotyka.pl@comau.com
Przedstawiciel firm:Comau
Dystrybutor firm:Comau
Data dodania:2007-03-20 12:01
 Zadaj zapytanie
Comau
Comau, należąca do grupy FCA, to jeden z wiodących producentów robotów przemysłowych, systemów robotyki i integrator linii przemysłowych. W oparciu o niemal 40 lat doświadczenia, firma wypracowała znaną w przemyśle jakość i standard pracy, znany również i w Polsce, gdzie działa od 1999 roku.

Na świecie Grupa Comau działa w 24 lokalizacjach w 13 krajach a liczba jej pracowników sięga już 13 300 osób.

Oprócz swojej działalności korporacyjnej, Comau poświęca dużą część swoich wysiłków na działalność w ramach Comau Academy, doskonalącej między innymi umiejętności z zakresu People & Project Management, nie tylko dla własnych pracowników, ale również dla młodych inżynierów i studentów z całego świata za pośrednictwem dedykowanych kursów. Jest również współautorem studiów podyplomowych z zakresu Automatyzacji przy współudziale Politechniki Turyńskiej.

Wizytówką polskiego oddziału firmy jest największa baza zainstalowanych robotów (spośród wszystkich producentów robotów) - w liczbie przekraczającej 1700 sztuk (wśród nich roboty najnowszej, piątej generacji - C5G, jak również wielokrotnie nagradzane medalami lub tytułami produktu roku, roboty należące do rodziny RACER). Wśród aplikacji zainstalowanych w Polsce znajdują się roboty zgrzewające, spawające, paletyzujące, manipulujące, dozujące, obsługujące linie pras i wiele innych. Zaawansowana technologicznie, niezawodna, elastyczna i dostosowana specjalnie do potrzeb klientów, robotyka firmy Comau gwarantuje optymalne osiągi robotów wszystkich zasięgów, rozwiązań zintegrowanych oraz cel zrobotyzowanych.

W Comau Poland znajduje się Światowe Centrum Robotyzacji Pras. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w obsłudze linii press-to-press w przemyśle motoryzacyjnym, Comau znajduje się w czołówce rozwoju technologii rozwiązań zrobotyzowanych linii pras. W związku z dynamicznym rozwojem na wielu płaszczyznach, z sukcesem wchodzi na nowe rynki krajowe i zagraniczne, gdzie stanowi coraz to bardziej uznaną markę.

Więcej informacji: www.comau.com.