PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
Staubli Łódź
Siedziba: Łagiewniki Nowe
Adres:
Staubli Łódź
Okólna 80/82
95-002 Łagiewniki Nowe

Telefon:
+48 42 636 85 040

Fax:
+48 42 637 13 91

Strona www:
www.staubli.pl

E-mail:
staubli.pl@staubli.com

Przedstawiciel firm:
Stäubli

Dystrybutor firm:
Stäubli
Stäubli jest dostawcą mechatronicznych rozwiązań w trzech dziedzinach: maszyn włókienniczych, szybkozłączy i robotów. Bliski kontakt z klientem i szybkość reakcji są dla nas kluczowe. Aby zapewnić bardzo dobrą obsługę klientów w Polsce, Stäubli otworzyło oddział z kadrą przedstawicieli handlowych i doradców technicznych.

Dzisiaj Stäubli zatrudnia ponad 4000 pracowników i prowadzi swoja działalność na każdym kontynencie, posiada 12 zakładów produkcyjnych, łącznie z firmami z grupy jak Schönherr, Multi-Contact i Deimo. Obsługujemy klientów w 25 krajach poprzez oddziały oraz w 50 krajach poprzez biura handlowe.

O Stäubli w Polsce

Odział Stäubli w Polsce powstał w 1997 roku w Łodzi, w centrum Polski dla łatwego dostępu do różnych rejonów przemysłowych. Lokalizacja pozwala zapewnić pełny serwis klientom działu tekstylnego i szybkozłączy, włączając serwis części zamiennych.

Firma Stäubli powstała w 1892 jako mały warsztat w Szwajcarii a obecnie jest międzynarodową grupą z głównym biurem w Szwajcarii, 12 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie w tym firmy z grupy jak Multi-Contact, Schönherr and Deimo. Odziały obecne w 25 krajach, biura handlowe w 50. Stäubli zatrudnia 4000 pracowników.

Misja i wizja

Innowacyjność to siła napędowa rozwoju firmy Stäubli. W trakcie nieustannego poszukiwania doskonałości, grupa Stäubli rozwija swoje umiejętności i doświadczenie w mechatronice poprzez projektowanie, produkowanie, sprzedaż i dostarczanie systemów i rozwiązań w przemyśle, gdzie wysoki poziom produktywności jest pożądany.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: