PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
ABC KOMPRESORY
Siedziba: TYCHY
Adres:
ABC KOMPRESORY
Sosnowa
43-100 TYCHY

Telefon:
7924750200

Fax:
-

Strona www:
www.abc-kompresory.pl

E-mail:
sklep@abc-kompresory.pl

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
AEG/Electrolux/; Gudepol
ABC KOMPRESORY - importuje sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe produkowane dla AEG/Electrolux/
W ofercie sklepu znajdują się sprężarki tłokowe serii "B"
http://www.abc-kompresory.pl/kategoria/p,8/p,36/sort,1/ zamontowane na zbiorniku powietrza od 50 litrów do 270 litrów. Sprężarki tłokowe posiadają zamontowane solidne koła co umożliwia ich swobodne przemieszczanie wszędzie tam gdzie jest potrzebne sprężone powietrze.
Sprężarki śrubowe AEG to nowoczesne rozwiązania i zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych. Posiadam w ofercie dwa modele sprężarek śrubowych serii "SC"
http://www.abc-kompresory.pl/kategoria/p,33/p,74/sort,1/. Podstawowy model to są sprężarki śrubowe zabudowane na zbiorniku powietrza od 270 litrów do 500 litrów. To rozwiązanie dla tych przedsiębiorstw gdzie potrzebne jest mobilne źródło sprężonego powietrza. Dla przedsiębiorstw w których potrzebne jest sprężone powietrze dla wielu narzędzi pneumatycznych czy też linii produkcyjnych idealnym rozwiązaniem są sprężarki śrubowe serii SC od 1000 do SC5000 do których mam również zbiorniki ciśnieniowe powietrza od 500 litrów do 50000 litrów.
Sprężarki tłokowe oferowane przez ABC KOMPRESORY http://www.abc-kompresory.pl dostępne w sklepie lub dostarczane kurierem pod wskazany adres do 48 godzin. Sprężarki śrubowe produkowane na zamówienie i dostarczane w terminie 7 do 14 dni.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: