PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
Siedziba: Piaseczno
Adres:
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
ul. Puławska 40 A
05-500 Piaseczno

Telefon:
022 726 25 00

Fax:
022 726 25 25

Strona www:
https://schunk.com/pl_pl/strona-glowna/

E-mail:
info@pl.schunk.com

Przedstawiciel firm:
SCHUNK GmbH & Co. KG

Dystrybutor firm:
SCHUNK GmbH & Co. KG
Firma Schunk Intec Sp.z o.o. powstała w 2004 r. jako oddział niemieckiej firmy SCHUNK GmbH & Co. KG. Prowadzi na polskim rynku pełną obsługę handlową oraz doradczo-informacyjną w zakresie systemów mocowania narzędzi i przedmiotów obrabianych oraz elementów automatyki przemysłowej.

Oferowane przez firmę SCHUNK Intec Sp. z o.o. rozwiązania automatyzacji produkcji, obszerny asortyment wysoko precyzyjnych i wydajnych systemów mocowania narzędzi i przedmiotów obrabianych oraz największa na świecie oferta standardowych szczęk tokarskich znajdują odbiorców w wielu obszarach gospodarki. Produkty firmy SCHUNK są stosowane nie tylko przy budowie maszyn i urządzeń, ale również w mechanice precyzyjnej, przemyśle drzewnym, farmaceutycznym oraz przemyśle samochodowym i lotniczym.

W naszym biurze w Piasecznie k. Warszawy jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 17:00.

Pracownicy naszego biura w Polsce dołożą wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania. Realizujemy zarówno standardowe, jak i indywidualne projekty naszych klientów!


Oferta z zakresu AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ (SYSTEMÓW CHWYTAKOWYCH):

- Moduły chwytakowe (chwytaki 2,3 i wielopalcowe, elektryczne i pneumatyczne)
- Moduły obrotowe (jednostki, głowice i palce obrotowe, pneumatyczne, elektryczne i elektro-pneumatyczne; napędy)
- Moduły liniowe (prowadnice, siłowniki, napędy)
- Osprzęt do robotów (systemy wymiany, przepusty obrotowe, ochrony przeciążeniowe i antykolizyjne, kompensatory, sytemy pomiaru siły i momentu)
- Systemy analizy optycznej.

Więcej informacji na temat oferty systemów chwytakowych firmy SCHUNK znajdziecie Państwo na https://schunk.com/pl_pl/systemy-chwytakowe/category/systemy-chwytakowe/


Oferta z zakresu SYSTEMÓW MOCOWANIA NARZĘDZI I DETALI:

- Oprawki narzędziowe (hydrauliczne, poligonalne, termokurczliwe, uniwersalne; wyważarki)
- Uchwyty tokarskie (ręczne, mechaniczne, pneumatyczne; z otworem przelotowym; system szybkiej wymiany szczęk, podtrzymki)
- Szczęki tokarskie (nasadowe, surowe, blokowe, pazurowe, stopniowe, wahliwe, z tworzywa sztucznego)
- Stacjonarne systemy mocowań (system szybkiej wymiany palet, pneumatyczne i hydrauliczne bloki mocujące, stacjonarne uchwyty tokarskie, magnetyczne płyty mocujące)

Więcej informacji na temat oferty systemów chwytakowych firmy SCHUNK znajdziecie Państwo na stronie https://schunk.com/pl_pl/technologia-mocowan/category/technologia-mocowan/
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: