PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
igus Sp. z o.o.
Siedziba: Warszawa
Adres:
igus Sp. z o.o.
Działkowa 121C
02-234 Warszawa

Telefon:
22 863 57 700

Fax:
22 863 61 69

Strona www:
www.igus.pl

E-mail:
info@igus.pl

Przedstawiciel firm:
igus

Dystrybutor firm:
igus
Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

Produkty igus ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ideą jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. Oprócz biura w Warszawie posiadamy przedstawicielstwa handlowe z wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży w całej Polsce.

Do zaawansowanych 6-osiowych robotów pracujących w ciężkich warunkach przemysłowych, igus zaprojektował wieloosiowy system zasilania energią Triflex R. W porównaniu z wężami ochronnymi, system triflex R zapewnia różnorodne korzyści w zastosowaniach ruchomych, takich jak roboty wieloosiowe, narzędzia maszynowe, czy przenoszenie materiałów.

igus na swojej stronie internetowej, udostępnia szereg narzędzi on-line, a jednym z nich jest QuickRobot, oferujące około 2.000 wariantów w zakresie wyboru komponentów do zasilania w robotyce.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: