PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
WObit E.K.J. Ober
Siedziba: Pniewy
Adres:
WObit E.K.J. Ober
Dęborzyce 16
62-045 Pniewy

Telefon:
48 61 22 27 422

Fax:
48 61 22 27 439

Strona www:
www.wobit.com.pl

E-mail:
wobit@wobit.com.pl

Przedstawiciel firm:
Nabtesco, Micro-Epsilon, Buehler Motor, Dunkermotoren, Kinco, Neugart, Chieftek Precision, Tekscan

Dystrybutor firm:
Autonics, Gemac, Nanotec, Zimmer
Blisko 30 lat istnienia firmy WObit w istotny sposób wpłynęło na rozwój automatyki na polskim rynku. Firma została założona przez Witolda Ober na początku lat dziewięćdziesiątych. Założyciel chciał dzielić się wiedzą o produktach i rozwiązaniach, dlatego od samego początku klienci otrzymują nie tylko produkty, ale również wiedzę i wsparcie doświadczonych specjalistów.
Jesteśmy dumni, że wiedza o silnikach krokowych w Polsce została rozpropagowana głównie przez naszą firmę. W tej dziedzinie WObit jest specjalistą do dnia dzisiejszego i każdego roku dostarcza nowatorskie rozwiązania, odpowiadające aktualnym potrzebom klientów. Dynamiczny rozwój widoczny jest we wszystkich aspektach działalności firmy, poczynając od stale podnoszonego poziomu jakości usług, aż po innowacyjne produkty będące efektem pracy zespołu inżynierów.
Naszym kluczem do rozwoju, aktualnym od początków firmy do dnia dzisiejszego jest PASJA. To właśnie pasja i entuzjazm naszego zespołu sprawiają, że powstają nowe, innowacyjne rozwiązania, zmieniające świat automatyki.
WObit to firma o dużym doświadczeniu, gotowa dostarczyć pełne spektrum najnowocześniejszych produktów w dziedzinie automatyki. Najmłodszą, prężnie rozwijaną częścią oferty są roboty przemysłowe. W zależności od aplikacji oferujemy roboty kartezjańskie, SCARA, AGV, Desktop oraz Tower własnej produkcji. Dzięki korzystaniu z naszej technologii, klienci mogą mierzyć, sterować i napędzać. Jesteśmy producentem robotów mobilnych MOBOT AGV, które optymalizują procesy transportu wewnętrznego w polskich i zagranicznych firmach.
Zaawansowany, wysokiej jakości sprzęt, w tym maszyny CNC, wypalarka laserowa, prasy i inne urządzenia z naszego parku maszynowego, pozwalają nam dostarczać kompletne i niezawodne rozwiązania. Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo.
Tworzenie może być naszą wspólną pasją
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: