PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
BIPAL Automatyka Przemysłowa
Siedziba: Wrocław
Adres:
BIPAL Automatyka Przemysłowa
ul. Hubska 96-100
50-502 Wrocław

Telefon:
603443378

Fax:
-

Strona www:
www.bipal.pl/

E-mail:
biuro@bipal.pl

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
-
BIPAL Automatyka Przemysłowa to firma o ogromnym doświadczeniu w dziedzinie wszechstronnie rozumianej automatyzacji maszyn i linii technologicznych. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres czynności z nią związanych. Firma oferuje modernizację funkcjonujących już systemów i urządzeń Obejmuje ona wymianę sterowników jak też optymalizację ich oprogramowania Firma zajmuje się doradztwem przy przygotowywaniu kolejnych linii technologicznych.

Oferuje klientom możliwość zaprojektowania i budowy nowych lini technologicznych. Na życzenie klienta wykonuje kompleksową usługę, od fazy koncepcyjnej do przeszkolenia obsługi. BIPAL Automatyka Przemysłowa współpracuje także z wydziałami utrzymania ruchu zakładów przemysłowych w dziedzinie usuwaniu awarii jak również serwisu maszyn oraz urządzeń.

Bardzo dogodnym dla klienta jest zdalny system monitoringu umożliwiający diagnostykę a niejednokrotnie usunięcie usterki bez potrzeby wysyłania ekipy naprawczej. Obniża to wydatki na serwis o ponad 50%. Firma pracuje w dziedzinie prefabrykacji szaf sterowniczych, wymianą aktualnie używanych jak i budową całkowicie nowych. Wszystkie urządzenia i oprogramowanie proponowane kontrahentom przez BIPAL Automatyka Przemysłowa są na najwyższym światowym poziomie.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: