PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
APANET
Siedziba: Wrocław
Adres:
APANET
ul. Świętego Antoniego 2/4
50-073 Wrocław

Telefon:
(71) 783 29 300

Fax:
-

Strona www:
www.apanet.pl

E-mail:
appanet@apanet.pl

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
-
Firma APANET działa na rynku elektroniki profesjonalnej od 2003 r. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych oraz systemów automatyki i sterowania. Jesteśmy jednym z największych producentów urządzeń elektronicznych wykorzystujących technologię LonWorks w tej części Europy.

Dużą część naszej produkcji tworzymy dla największych firm branży automatyki i sterowania inteligentnymi budynkami. Na specjalne zamówienia klientów zaprojektowaliśmy wiele urządzeń automatyki budynkowej od najprostszych czujników temperatury do bardzo skomplikowanych wielofunkcyjnych sterowników zbierających informacje z setek czujników i sterujących dziesiątkami urządzeń wykonawczych.

W naszej pracy wykorzystujemy zagadnienia m.in. z zakresu automatyki przemysłowej, sterowania, zdalnej kontroli (Ethernet, GSM), technologii zdalnej lokalizacji (GPS), komunikacji bezprzewodowej, kontroli dostępu (RFID) czy dystrybucji danych. Nasi inżynierowie są w stanie wykonać projekt dowolnego urządzenia elektronicznego na życzenie klienta; w przypadku bardzo rozbudowanych i dużych projektów posiłkujemy się pomocą, współpracujących z nami, inżynierów specjalizujących się w rożnych dziedzinach elektroniki i informatyki.

Nasza firma oprócz Inteligentnych Budynków sensu stricto specjalizuje się w zdalnym sterowaniu zasilaniem. Produkujemy m.in. sterowniki do zdalnego załączania i wyłączania urządzeń elektrycznych sterowane przez sieć Ethernet. Zajmujemy się również produkcją sterowników do zarządzania sterowaniem zasilania w systemach elektrycznego podgrzewania silników w samochodach na parkingach bardzo popularnych w krajach Skandynawii. System ten również wyposażony jest w licznik energii i dzięki wbudowanemu modułowi identyfikacji użytkowników RFID umożliwia rozliczanie poszczególnych użytkowników ze zużytej energii elektrycznej.

Posiadamy także sterownik HomeGSM, który umożliwia zdalne sterowanie zasilaniem za pomocą komend wysyłanych z telefonu komórkowego. Sterownik ten również zalicza się do prostych systemów Inteligentnych Budynków.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: