PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
Clavey Maintenance Service Sp. z o. o.
Siedziba: Swarzędz
Adres:
Clavey Maintenance Service Sp. z o. o.
os. Edwarda Raczyńskiego 1/28
62-020 Swarzędz

Telefon:
662-187-0810

Fax:
48 61-871-45-90

Strona www:
www.clavey.eu

E-mail:
p.kaczmarek@clavey.eu

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
-
Istniejemy dla Państwa!

Przedmiotem działalności firmy Clavey są kompleksowe usługi techniczne. Za pomocą naszych indywidualnie i elastycznie skonstruowanych pakietów usług utrzymania ruchu i optymalizacji pomagamy naszym klientom generować wartość dodaną i utrzymać silną pozycję na rynku.

W celu zagwarantowania pełnego serwisu nasza grupa składa się z wysoko wyspecjalizowanych doradców technicznych z różnych dziedzin. W ten sposób jesteśmy zawsze kompetentnym partnerem, jeśli chodzi o sprawność urządzeń oraz wskazanie klientowi potencjalnego obniżenia kosztów.

A w czym możemy Państwu pomóc?


Jako wieloletni partner przemysłu samochodowego i poddostawczego możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, od prac specjalistycznych do kompletnego serwisu. Tym samym mogą Państwo zebrać z naszego Portfolio odpowiednie komponenty zgodnie z Państwa wymaganiami. Dajemy Państwu przy tym gwarancję korzystania z usług naszych ekspertów o międzynarodowym doświadczeniu.Clavey Automobil Dienstleistung GmbH & Co. KG (dla klientów Środkowej i Zachodniej Europy) oraz Clavey Maintenance Service Sp. z o.o. (dla klientów Europy Wschodniej) do realizacji Państwa zadań oferują setki wykwalifikowanych specjalistów.Naszymi aspiracjami są: generowanie zysku dla klienta poprzez oszczędność zasobów i materiałów oraz wysoka dyspozycyjność urządzeń przy zachowaniu dbałości o środowisko.Zapraszamy do skorzystania z naszych krótkoterminowych, jednorazowych projektów (np. demontażu i montażu), konsultacji z doradcami naszego centrum konsultingowego, którzy na całym świecie od wielu lat oferują doradztwo techniczne (np.: urządzenia lakiernicze), jak i z wieloletnich umów ramowych zgodnie z założeniami Procesu Ciągłego Doskonalenia KVP (np. kompletne utrzymanie ruchu zakładu)
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: