PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
Siedziba: Augustów
Adres:
Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
I Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Telefon:
730 35 35 35

Fax:
-

Strona www:
www.ebmia.pl

E-mail:
handlowy@ebmia.pl

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
GATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL
EBMiA - Sklep dla miłośników robotyki, automatyki i budowy maszyn

Miłośnicy mechaniki, konstruowania maszyny, automatyki i robotyki znajdą tu wszystko, czego szukają. Sklep internetowy EBMiA.pl oferuje części do budowy i naprawy maszyn, a także bogaty asortyment elementów do obrabiarek CNC.

Ponad 220 000 produktów do kupienia

EBMiA to sklep z akcesoriami CNC i elementami do budowy i naprawy maszyn założony przez firmę Akcesoria CNC z Augustowa. Ponad 12 lat działalności na rynku sprawiło, że obecnie EBMiA może pochwalić się ogromnym i bardzo różnorodnym asortymentem elementów i urządzeń. Sklep ciągle poszerza swoją ofertę, a wszystkie produkty pogrupowane są według szczegółowych kategorii, których jest już ponad 1000. Dzięki temu klienci łatwo odnajdą potrzebny element. Miłośnicy techniki budowy maszyn, automatyki, robotyki czy też osoby związane z pracą przy konstruowaniu maszyn CNC z pewnością będą zachwyceni bogatym asortymentem tego fantastycznego i wyjątkowego sklepu.

W sumie jest to ponad 220 000 wysokiej jakości produktów znanych i cenionych producentów. Firma od lat współpracuje z markami takimi jak GATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA czy BISON-BIAL, a katalog produktów obejmuje na przykład łożyska, elementy techniki liniowej, paski klinowe, paski zębate, koła pasowe, koła zębate, uszczelnienia techniczne, łańcuchy, śruby trapezowe, silniki elektryczne, falowniki, serwonapędy, sterowniki PLC, czujniki, przełączniki, przewody, chemię techniczną,
tworzywa sztuczne, profile aluminiowe, śruby, nakrętki, tłoki czy pokrętła.

Możliwość zamówienia nawet nietypowych elementów

Do kupienia są także kompletne maszyny, narzędzia i wyposażenie, na przykład narzędzia skrawające takie jak frezy, wiertła, noże tokarskie, gwintowniki i narzynki. Oprócz tego sklep oferuje wysokiej klasy narzędzia pomiarowe: suwmiarki, średnicówki, głębokościomierze, mikrometry, czujniki zegarowe, a w oprawach narzędziowych do kupienia są uchwyty, oprawki VDI czy tuleje redukcyjne.

Dzięki szerokim kontaktom handlowym zarówno w Polsce, jak i za granicą sklep EBMiA może sprowadzić na życzenie klientów nawet bardzo nietypowe elementy lub wykonać całe moduły i urządzenia na specjalne zamówienie. Duża część asortymentu to specjalne elementy do obrabiarek CNC.

EBMiA doradza i pomaga swoim klientom

Warto podkreślić fakt, że sklep EBMiA bardzo dba o jakość obsługi klientów. W sklepie pracuje cały zespół wykwalifikowanych i pomocnych pracowników, którzy doradzają przy zakupie potrzebnych elementów do naprawy lub budowy maszyn, a także pomagają w razie problemów z montażem zakupionych elementów. Dodatkowo radzą w tematyce konstruowania urządzeń oraz udzielają informacji na temat zaopatrzenia i oferty sklepu. Warto regularnie odwiedzać stronę sklepu www.ebmia.pl oraz oficjalny fanpage sklepu na Facebooku, aby być na bieżące z rabatami i promocjami na produkty.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: