PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.
Siedziba: Balice
Adres:
Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.
ul. Krakowska 50
32-083 Balice

Telefon:
(12) 630-47-28

Fax:
(12) 630-47-28

Strona www:
www.apexdyna.pl

E-mail:
sales@apexdyna.pl

Przedstawiciel firm:
Apex Dynamics INC.

Dystrybutor firm:
-
Apex Dynamics Polska jest wyłącznym przedstawicielem Apex Dynamics INC. w Polsce zajmującym się dystrybucją , obsługą i pomocą techniczną dla klientów. Kadra Apex Dynamics Polska składa się z inżynierów mechaników i napędowców posiadających kilkuletnie doświadczenie w doborze napędów do konkretnych aplikacji przemysłowych. Nasza oferta obejmuje wyłącznie przekładnie planetarne, których głównym zastosowaniem jest współpraca z silnikami serwo.
Przekładnie Apex w większości przypadków wykonane są ze stali nierdzewnej w połączeniu z adapterem silnika wykonanym z aluminium. Adapter dostosowywany jest do konkretnego typu serwosilnika. Proces produkcji przekładni i wykorzystana w ich konstrukcji zaawansowana technologia pozwala na ich długotrwałą bezobsługową i bezawaryjną pracę .
W porównaniu do konkurencji możemy poszczycić się najlepszymi czasami dostaw przekładni; na drugi dzień od daty zamówienia w przypadku gdy przekładnia znajduje się na magazynie i 7 dni roboczych gdy przekładnia musi zostać wyprodukowana. Oprócz tego posiadamy najlepsze ceny na rynku w stosunku do jakości.


Więcej informacji na temat przekładni Apex można znaleźć na stronie www.apexdyna.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: