PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
ASTOR Sp. z o.o.
Siedziba: Kraków
Adres:
ASTOR Sp. z o.o.
Smoleńsk 29
31-112 Kraków

Telefon:
12 428-63-50

Fax:
12 428-63-09

Strona www:
www.astor.com.pl

E-mail:
kawasaki@astor.com.pl

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
GE Intelligent Platforms, Wonderware, Satel, Kawasaki, Woodhead, Korenix
Głównym celem działalności firmy ASTOR jest pomoc polskim inżynierom w uzyskaniu dostępu do najnowszych światowych technologii z zakresu automatyzacji i zarządzania produkcją. Od początku naszej działalności doskonalimy sposób funkcjonowania firmy, wprowadzamy do oferty nowe produkty, rozwijamy sieć dystrybucji oraz podejmujemy wiele innych działań, aby zasłużyć na miano najlepszego dostawcy automatyki przemysłowej w Polsce.

NASZE PRODUKTY

Obecnie jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm:
- GE Intelligent Platforms - systemy sterowania,
- Wonderware - oprogramowanie i komputery przemysłowe,
- Satel Oy - bezprzewodowa transmisja danych,
- Woodhead - karty komunikacyjne Applicom,
- JET - przemysłowe switche i huby do sieci Ethernet,
- Kawasaki - roboty przemysłowe.

SIEĆ DYSTRYBUCJI FIRMY ASTOR

Ciągle rozwijamy sieć naszej dystrybucji w całej Polsce, aby być blisko Państwa, móc szybko reagować na Państwa potrzeby. Chcemy być partnerem, który wspiera Państwa w codziennych działaniach. Posiadamy oddziały w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Stargardzie Szczecińskim, Warszawie i Wrocławiu.

SYSTEM WSPARCIA TECHNICZNEGO - ASTOR SWT

System Wsparcia Technicznego ASTOR SWT stanowi uzupełnienie standardowej obsługi gwarancyjnej, dając każdemu Klientowi firmy dostęp do bezpłatnego telefonicznego wsparcia technicznego działających u niego produktów z naszej oferty. Chętnie także udzielamy bezpłatnych konsultacji na etapie powstawania idei i projektów systemów automatyki. Ze względu na pojawiające się nowości zachęcamy do utrzymywania z nami kontaktu w celu aktualizacji wiedzy i optymalnego doboru rozwiązań do potrzeb instalacji.

KORZYSTNE WARUNKI FINANSOWE

Nasze indywidualne podejście do każdego powstającego systemu automatyki daje Państwu możliwość osiągnięcia satysfakcji także w aspektach inwestycyjnych przedsięwzięcia.
Przeznaczony dla stałych Klientów System Finansowania ASTOR pomaga firmom na elastyczne gospodarowanie finansami w przypadku większych zamówień.

SZYBKIE DOSTAWY - REALIZACJA ZAMÓWIEŃ W 24 GODZINY

Dzięki wypracowanemu przez naszą firmę systemowi optymalnego zarządzania centralnym magazynem towarów jesteśmy w stanie szybko realizować Państwa zamówienia - w najkrótszych w naszej branży terminach, nawet w ciągu 24 godzin! Także wymiany gwarancyjne realizowane są równie sprawnie, co powoduje minimalizację Państwa kosztów związanych z ewentualnymi przestojami.

AUTORYZOWANE SZKOLENIA

W siedmiu działających w Polsce Centrach Szkoleniowych, przekazujemy Państwu wiedzę techniczną poprzez kursy z zakresu systemów sterowania, oprogramowania, systemów bezprzewodowej transmisji danych oraz robotów przemysłowych.

WSPÓŁPRACA FIRMY ASTOR Z INTEGRATORAMI

Szczególną wagę i dbałość przywiązujemy do współpracy z firmami wdrażającymi systemy automatyki w oparciu o nasze produkty (integratorami systemów automatyki). Chętnie dzielimy się z nimi naszą wiedzą, wspomagając ich przy wdrażaniu systemu. Połączenie wiedzy integratora i naszej wiedzy o produktach powoduje, że system w pełni wykorzystuje zalety oferowanych przez nas produktów, a dzięki temu jego użytkownik uzyskuje maksimum korzyści z funkcjonowania systemu.
Najlepszym firmom wdrażającym systemy oparte na naszych produktach przyznajemy tytuły:

Autoryzowany Integrator Systemów ASTOR - przyznawany firmom z wieloletnią znajomością i doświadczeniem we wdrażaniu produktów z oferty firmy ASTOR.
Integrator Systemów ASTOR - przyznawany firmom o krótszym niż AISA stażu pracy z produktami ASTORA, lecz ze względu na zdobytą wiedzę i zrealizowane wdrożenia, godnym polecenia jako wykonawca systemów.
Tytuły te przyznawane są corocznie na podstawie weryfikowanej przez naszą firmę, wiedzy i umiejętności firm kandydujących. Certyfikat poświadczający otrzymanie tytułu na dany rok określa zakres kompetencji integratora i ograniczony jest tylko do wybranych grup produktów z oferty firmy ASTOR.

DOKUMENTACJA PO POLSKU

Co roku wydajemy nowe pozycje książkowe, które są najczęściej tłumaczeniem na język polski oryginalnej dokumentacji dostarczanej wraz z produktami znajdującymi się w naszej ofercie. Dokumentację tą można pobrać ze strony www lub nabyć w postaci książkowej bądź elektronicznej (na płycie CD) w naszej firmie.

BEZPŁATNY KWARTALNIK "BIULETYN AUTOMATYKI"

Źródłem wielu cennych informacji o nowościach technicznych, o realizacji ciekawych wdrożeń systemów automatyki w Polsce i na świecie, jest wydawany przez nas, bezpłatny kwartalnik Biuletyn Automatyki. Pismo ukazuje się od 1994 roku, duże zainteresowanie ze strony Czytelników, spowodowało, że jego objętość wzrosła do 32 stron, a nakład osiągnął 10500 egzemplarzy.

SERWIS INTERNETOWY

W udostępnianiu polskim inżynierom zgromadzonej przez nas wiedzy pomocna jest aktualizowana na bieżąco strona internetowa www.astor.com.pl. Na serwerze zawierającym ponad 2000 podstron znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszych produktów, jak również samej firmy. Dla inżynierów godne polecenia są podstrony poświęcone informacjom technicznym (Centrum techniczne), zawierające dokumentację, aktualizacje oprogramowania, schematy, katalogi, itp. Wśród codziennie aktualizowanych stron można także znaleźć informacje o promocjach dotyczących naszej oferty, targach i konferencjach, na których można nas spotkać oraz o nowościach w ofercie.

e-BIULETYN AUTOMATYKI ASTOR

Dla osób, które chcą otrzymywać informacje o nowościach w naszej ofercie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, proponujemy e-Biuletyn Automatyki. ASTOR. Biuletyn ten w postaci krótkich informacji, z linkami do pełnych wersji tekstów (znajdujących się na naszej stronie www), rozsyłany jest wg listy zarejestrowanych Czytelników. Każdy z Państwa, kto chce otrzymywać takie informacje, może się wpisać na listę poprzez formularz rejestracyjny dostępny niemal na każdej podstronie strony www.astor.com.pl. W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z otrzymywania e-Biuletynu.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: