PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
ABIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Siedziba: Rząska
Adres:
ABIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Kamienna 17
30-199 Rząska

Telefon:
12 429-55-08

Fax:
12 429-55-08

Strona www:
www.abis.krakow.pl

E-mail:
info@abis.krakow.pl

Przedstawiciel firm:
GE Fanuc, Siemens, Wonderware, Kawasaki, Fanuc Robotics, Cognex, DVT

Dystrybutor firm:
Fanuc, Siemens, Wonderware, Kawasaki, Fanuc Robotics, Cognex, DVT
Spółka Abis realizuje zadania z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych. W oparciu o sterowniki programowalne projektujemy i wykonujemy stanowiska kontroli wizyjnej, urządzenia, fragmenty linii technologicznych. Dla zaawansowanych stanowisk produkcyjnych gdzie ważne są takie kryteria jak:
szybkość, dokładność, powtarzalność, praca w trudnych warunkach środowiska proponujemy zastosowanie robotów.
Roboty przemysłowe firm Kawasaki i Fanuc Robotics są jednymi z najbardziej nowoczesnych i popularnych na tym rynku. Zakres zastosowań obejmuje m. in.: pakowanie, paletyzowanie, spawanie, malowanie, polerowanie, czyszczenie, szlifowanie, montaż, wykańczanie wyrobów, obsługa gniazd produkcyjnych. W latach 90 ubiegłego wieku roboty poza przemysłem samochodowym masowo pojawiły się w takich branżach jak: przemysł kosmetyczny, farmaceutyczny, spożywczy, elektroniczny, metalurgiczny, maszynowy, budowlany.

Roboty znajdują zastosowanie przede wszystkim w miejscach niebezpiecznych dla ludzi, np. w lakierniach, przy prasach, tam gdzie normy nie pozwalają na ciągłą pracę człowieka z ciężarami, a także tam gdzie jest wymagana szybka i powtarzalna czynność.

Obecne w ofercie firmy Kawasaki i Fanuc dostępne są roboty konstruowane do wielu wyspecjalizowanych zadań, co obniża koszty i powoduje, że proces wdrożenia jest znacznie krótszy. Warto również zwrócić uwagę na wysoką dokładność, powtarzalność, szybkość, zasięg i udźwig. Robot może też być doskonale wkomponowany w proces automatycznego sterowania dzięki interface'om komunikacyjnym do sterowników PLC i systemów wizualizacji. W wielu aplikacjach oferujemy możliwość zasymulowania przestrzeni roboczej stanowiska wraz z wizualizacją ruchów robota, co znakomicie ułatwia proces przekonania zarządu do inwestycji.

Kontrola wizyjna może być jednym z elementów robotyki, która pozwala na rozpoznawanie detali będących w przestrzeni roboczej robota lub będących elementem obrobianym przez robota.
Nasza spółka specjalizuje sie ronież w wykonywaniu samodzielnych stanowisk wizyjnej kontroli jakości, głównie w oparciu o kamery firmy CognexDVT.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: