PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
AIUT Invent sp. z o.o.
Siedziba: Gliwice
Adres:
AIUT Invent sp. z o.o.
Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice

Telefon:
032 7750040

Fax:
032 7750041

Strona www:
www.aiut.com.pl

E-mail:
praca@aiut.com.pl

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
-
Przedmiotem działalności spółki jest projektowanie, realizacja a także integracja systemów automatyki przemysłowej oraz komputerowych systemów nadzoru i sterowania zarówno w kraju jak i za granicą.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w sektorach: motoryzacyjnym, energetycznym, hutniczym, metalurgicznym, petrochemicznym, gazowym, cementowo-wapienniczym, spożywczym oraz papierniczym.

W AIUT Sp. z o.o. zatrudnionych jest obecnie ponad 250 osób, głównie specjalistów z zakresu automatyki, informatyki i elektrotechniki. Uczestniczyli oni w projektach w ponad 40 krajach świata. Są to m.in.: USA, Chiny, Iran, Indie, RPA, Turcja, Kongo, Filipiny, Meksyk, Egipt, Rumunia, Niemcy, Wielka Brytania, Tajlandia, Ukraina, Rosja, Włochy, Arabia Saudyjska i Tajwan.

Na rynku polskim AIUT jest dostawcą kompletnych systemów sterowania, elementów automatyki, między innymi firm SIEMENS i Moeller, oraz urządzeń dla branży petrochemicznej firmy M+F.

Zakres usług obejmuje wykonanie projektu elektrycznego, AKP oraz prefabrykację szaf zasilających i sterowniczych. W tym obszarze firma przeprowadza instalację i montaż aparatury na obiekcie, oprogramowanie, testy i rozruch systemu.

Uzupełnieniem oferty z zakresu automatyki stanowi komputerowy system zarządzania gospodarką remontową i utrzymania ruchu MAXIMO firmy MRO software USA. System ten nie ogranicza sie jednak do zagadnień automatyki, lecz obejmuje wszystkie dziedziny działalności przedsiębiorstwa.

W dziedzinie Telemetrii, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku AIUT Sp. z o.o. opracowała linię urządzeń telemetrycznych AIUT GSM. Wykorzystuje w nich swoje doświadczenie w zakresie transmisji radiowej, konstrukcji i oprogramowania specjalistycznych urządzeń dla różnych sektorów przemysłu. W wyniku ich powstały dedykowane rozwiązania dla monitoringu zbiorników gazu oraz zdalnego odczytu liczników mediów, energii elektrycznej, gazu, wody i ciepła. W tym zakresie prowadzone są również własne prace badawczo-rozwojowe.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: