PATRONI ROBOTYKI:
 
KATALOG BRANŻOWY
Air-Com Pneumatyka - Automatyka s.c.
Siedziba: Długołęka
Adres:
Air-Com Pneumatyka - Automatyka s.c.
Wrocławska 41
55-095 Długołęka

Telefon:
+48717994581

Fax:
-

Strona www:
air-com.pl

E-mail:
biuro@air-com.pl

Przedstawiciel firm:
-

Dystrybutor firm:
Festo, Landefeld, Aventics
Air-Com Pneumatyka - Automatyka s.c. to cenione na polskim rynku przedsiębiorstwo, działające w branży automatyki oraz pneumatyki. Zajmuje się automatyzacją procesów produkcyjnych i jest z klientami na każdym etapie współpracy. Projektuje, kontroluje, doradza, a także dostarcza swoim odbiorcom elementy pneumatyki siłowej. Sukces firmy jest zasługą ciężkiej pracy i zaangażowania pracowników, posiadających fachową wiedzę oraz spore doświadczenie w branży.

Air-Com jest firmą, z usług której można korzystać na terenie całej Polski. Każdego dnia dba o to, by usługi jakie oferuje były łatwo dostępne dla klientów, bez względu na fakt w której części kraju mieszkają. Centrala firmy jest zlokalizowana we Wrocławiu, natomiast regionalne oddziały mieszczą się w:

- Poznaniu,
- Bielsku-Białej,
- Kielcach,
- Częstochowie,
- Warszawie,

Oferta sklepu air-com.pl to setki tysięcy wysokiej jakości produktów. Znajdziecie tam: sprężarki, kompresory, zbiorniki ciśnieniowe, elementy pneumatyki Festo, siłowniki, złącza gwintowe, szybkozłącza, zawory kulowe, reduktory, filtry, zawory bezpieczeństwa, zawory pneumatyczne, systemy aplikacji lakierniczych, elektrozłącza, złączki wtykowe, złącza skręcane i wiele więcej. Są to wyroby najlepszych, cenionych przez klientów, producentów, m.in. Festo, Tesa, Hydac, Wika, SMC, Raufoss COUPLINGS, OKS, NORMA. Docierają one do odbiorców szybko i sprawnie, w możliwie najkrótszym czasie. Satysfakcja i zadowolenie odbiorców są dla firmy priorytetem. Z tego powodu pracuje ona w zgodzie z najwyższymi standardami. To dzięki nim, już od momentu pojawienia się na rynku nieustannie realizuje postawione sobie cele. Stawia na szacunek do klientów, pełen profesjonalizm i wysoką jakość w rozsądnych cenach.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: