PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

INJ-24A-T - gigabitowy zasilacz PoE/PoE+ pracujący w ujemnych temperaturach
Producent: Moxa
Na rynku od:
1987

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2013-03-15 15:46

Kontakt:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Elmark Automatyka wprowadziła do swojej oferty nowy zasilacz (injector) PoE/PoE+ pracujący w ujemnych temperaturach - model INJ-24A-T.

Urządzenie posiada dwa porty gigabitowe i może zasilać urządzenia zgodne ze standardem PoE/PoE+ (IEEE802.3af/at). Wykorzystując urządzenia z funkcją PoE można zminimalizować ilość okablowania zasilającego poprzez wykorzystanie standardowego kabla skrętkowego do transmisji danych i przesyłu energii elektrycznej.
Zasilacz posiada funkcję autodetekcji odbiorników PoE, dzięki czemu może również współpracować z urządzeniami nie potrafiącymi wykorzystać zasilania PoE (w takim przypadku zasilanie nie jest po prostu dostarczane do urządzenia, nie ma więc obaw o uszkodzenie urządzenia). Dzięki portom gigabitowym można wykorzystać znacznie większą przepustowość połączenia.
Ten model posiada dodatkowo zestaw przełączników na obudowie, dzięki czemu może zostać skonfigurowany do pracy w trybie Midspan (zasilanie na pinach nr 4,5,7,8) bądź Endspan (zasilanie na pinach nr 1,2,3,6). INJ-24A może zostać dodatkowo przełączony w tzw. tryb High Power, dzięki czemu może dostarczać do odbiornika nawet 60W mocy.
Więcej informacji o urządzeniu znajduje się na naszej stronie www:
http://www.elmark.com.pl/products/produkty/index.php?id=1257
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: