PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Bezobsługowe kompaktowe klimatyzatory do szaf elektrycznych firmy McLean
Producent: McLean
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI Computer Systems for Industry

Data zgłoszenia:
2013-07-08 14:00

Kontakt:
CSI Computer Systems for Industry
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
marketing@csi.pl
OPIS
Miło nam poinformować, iż grupa Pentair objęła promocją klimatyzatory do szaf sterowniczych z grupy V-Series. Klimatyzatory dostępne są z magazynu europejskiego, czas ich dostawy na terenie polski to ok 5 dni roboczych.
Zaletą serii klimatyzatorów naściennych jest brak potrzeby odprowadzania skroplin.
Obsługa klimatyzatorów jest identyczna jak zwykłej lodówki, podłącza się je do prądu i działa.
Bezobsługowe kompaktowe klimatyzatory typu V-series posiadają nowoczesny rotacyjny kompresor, który pozwala na osiągnięcie wysokiego współczynnika efektywności (mocy chłodniczej do mocy pobranej przez klimatyzator z sieci) o wartości do 2,5.
Płaska konstrukcja umożliwia montaż na ścianie lub drzwiach szafy elektrycznej a dodatkowe haczyki umożliwiają zaczepienie klimatyzatora przed przykręceniem co znacząco ułatwia jego montaż. Klimatyzatory V-Series posiadają solidną stalową obudowę malowaną proszkowo na kolor RAL7035.
Termostat pozwala na nastawienie temperatury powietrza w zakresie +20C +55C
Klasa ochrony w obiegu cyrkulacji wewnętrznej powietrza wynosi IP56.

Nowinką konstrukcyjną jest także możliwość pracy klimatyzatorów V-Series bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów nawet w bardzo zabrudzonym środowisku co jest możliwe dzięki specjalnej powłoce na skraplaczu. W razie zabrudzenia wystarczy po odkręceniu zewnętrznej pokrywy klimatyzatora przepłukać skraplacz wodą pod ciśnieniem w celu pozbycia się ewentualnego zabrudzenia. Obudowa ponadto jest przygotowana na stosowanie filtrów w razie potrzeby które wsuwa się w łatwy sposób pod pokrywę.

Firma McLean należąca do grupy Pentair to lider na rynku amerykańskim rozwiązań klimatyzacji do szaf sterowniczych, elektrycznych i szeroko pojętej automatyki przemysłowej, posiadający ponad 30 letnie doświadczenie w tej dziedzinie.
Stosowanie klimatyzatorów w przemyśle jest istotne ze względu na wydłużenie żywotności nieraz bardzo drogich urządzeń na liniach technologicznych i minimalizuje ryzyko ich awarii z powodu przegrzania. Należy pamiętać bowiem iż podwyższenie temperatury pracy urządzeń elektronicznych o 10 stopni Celsjusza skraca ich żywotność o połowę.
Klimatyzatory typu V-Series posiadają certyfikaty CE, GOST i przeznaczone są do aplikacji wewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego, systemów pakowania, systemów produkcji papieru, magazynowania i szeroko pojętej automatyki przemysłowej.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: