PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Zarządzalny switch ethernetowy do zastosowania w kolejnictwie
Producent: Advantech
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI Computer Systems for Industry

Data zgłoszenia:
2013-09-10 10:21

Kontakt:
CSI Computer Systems for Industry
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Firma CSI prezentuje switch EKI-6559TMI dedykowany do pracy w warunkach przemysłowych, który dzięki certyfikatowi EN50155 skierowany jest także do aplikacji kolejowych.
Urządzenie wyposażone jest w 8 portów Ethernet 10/100Base-TX. Wszystkie zamontowane są na wodoodpornych i pyłoodpornych złączach M12. Switch posiada także 2 porty światłowodowe wielomodowe 100Base-FX z wodoodpornym złączem LC. Model dedykowany jest do pracy w rozszerzonym zakresie temperaturowym wynoszącym od -40oC do +75oC przy wilgotności 5-95%. Odporna na uszkodzenia, aluminiowa obudowa o stopniu protekcji IP67 zapewnia mu niezawodną pracę nawet w zastosowaniach zewnętrznych. W celu zapewnienia stabilności pracy, producent, firma Advantech, wprowadził w urządzeniu możliwość podłączenia redundantnego zasilania w zakresie 12-48 VDC, które pozwala przełączyć na drugie, równorzędne zasilanie w przypadku awarii jednego z nich.
EKI-6559TMI został wyposażony w funkcje zarządzalne, umożliwiające zmianę parametrów pracy switch’a, takich jak: bezpieczeństwo, kontrola ruchu na poszczególnych portach, ustawienia redundancji portów czy VLAN-u. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość pracy w trybach MDI lub MDI-X. Ponadto zastosowana sieć X-Ring umożliwia wysokiej jakości przesył danych i pozwala między innymi na rekonfigurację połączenia w czasie krótszym niż 10ms.
Przeznaczeniem EKI-6559TMI, jest praca w ciężkich przemysłowych warunkach, gdzie może być narażony na drgania, wibrację oraz zmianę temperatury i wilgotności. Możliwość zarządzania oraz długi okres bezawaryjnej pracy umożliwia zastosowanie konstrukcji w roli głównego elementu, przy projektowaniu przemysłowej sieci Ethernet.

Szczegółowe informacje:
CSI Computer Systems for Industry
tel. (12) 637-13-55
ipc@csi.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: