PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

EKI-3528, przemysłowy switch firmy Advantech, 8 portów Fast Ethernet w nowej niskiej cenie 270 zł
Producent: Advantech
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-02-11 11:15

Kontakt:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu przemysłowy switch ethernetowy EKI-3528 firmy Advantech, dostępny obecnie w bardzo atrakcyjnej cenie 270 zł netto, od której udzielamy jeszcze dodatkowych rabatów dla pośredników i integratorów oraz przy płatności proforma/gotówka.

EKI-3528 wyposażono w 8 portów Fast Ethernet, z których dwa przeznaczone zostały do transmisji danych o wysokim priorytecie zgodnie z technologią VIP. Jest to szczególnie użyteczne w przypadku zastosowań wymagających wysokiej przepustowości, takich jak strumień wideo, gdzie nawet niewielkie opóźnienia mogą powodować awarie systemów. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania nieużywanych portów oraz dostosowywania mocy sygnału do długości kabla, EKI-3528 można zaliczyć do urządzeń klasy Green Ethernet o maksymalnym poborze mocy 2.5W. W przypadku wykorzystania tylko jednego portu zużycie energii spada w nim aż o 60%. Takie rozwiązanie nie tylko chroni środowisko ale zapewnia dłuższą pracę przy zasilaniu ze źródeł bateryjnych. Ponadto, funkcja Loop Detection wyłącza odpowiedni port Ethernet w sytuacji, gdy dojdzie do zapętlenia danych w sieci. Dzięki temu sieć jest zabezpieczona przed pakietami typu broadcast, które bardzo szybko mogą doprowadzić do zapchania łączy i w ten sposób do zerwania transmisji.

Switch posiada solidną, plastikowo-metalową obudowę zgodną z IP40 pozwalającą na pracę w środowisku o dużym zapyleniu. Redundantne zasilanie, z zakresu 12-48VDC, w przypadku awarii umożliwia automatyczne przełączenie do równorzędnego źródła napięcia. Dodatkowo, na pokładzie umieszczono alarmowe wyjście przekaźnikowe oraz diody LED. Switch przystosowano do pracy w temperaturze od -10 do 60°C. Wszystkie te cechy sprawiają, że EKI-3528 to idealne rozwiązanie do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych. Wysoki współczynnik MTBF określa bezawaryjną pracę urządzenia przez 1 516 457 godzin.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie
https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/advantech/eki-3528
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: