PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

EDS-G508E-T, zarządzalny switch przemysłowy z portami gigabitowymi
Producent: Moxa
Na rynku od:
1987

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-03-17 15:11

Kontakt:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
EDS-G508E-T jest zaawansowanym switchem zarządzalnym warstwy L2 firmy Moxa. Jest to urządzenie przemysłowe, przeznaczone do montażu na szynie DIN oraz posiadające 8 portów gigabitowych (skrętkowych). Porty gigabitowe pozwalają na zastosowanie dużych przepustowości np. w systemach monitoringu.
Urządzenie posiada cały zestaw funkcjonalności usprawniających działanie sieci Ethernetowych. Oprócz możliwości budowy połaczeń redundantnych mamy możliwość wgrywania konfiguracji poprzez kabel USB oraz przenoszenie konfiguracji pomiędzy poszczególnymi urządzeniami.
Możemy dzielić sieć na podsieci logiczne (VLAN-y), zwiększać przepustowość łączy poprzez dublowanie portów (agregacja) czy definiować zachowanie urządzenia w przypadku wystąpienia określonego zdarzenia (np. zanik zasilania na jednym z wejść zasilających, zanik komunikacji na danym porcie).
Producent udostepnia odpowiednie pliki i wsparcie protokołów przemysłowych (Profinet, EtherNet/IP), dzięki czemu urządzenie jest widoczne w aplikacjach typu Step7, RSLogix 5000, czy Factory Talk View (Rockwell Automation).
Urządzenie posiada kompaktową budowę i może być zasilane z uniwersalnego napięcia 12/24/48VDC. Jest chłodzone całkowicie pasywnie przez co nie wymaga żadnych działań serwisowych nawet po wielu latach pracy. Dzięki zastosowaniu elementów wysokiej jakości może pracować w temperaturze od -40 do 75 st. C.

Więcej informacji znaleźć można pod linkiem: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/eds-g508eeds-g512eeds-g516e

Strona Elmark Automatyka: www.elmark.com.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: