PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

VPort 364A - 4-kanałowy videoserwer z funkcją kompresji H.264
Producent: Moxa
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-04-24 15:05

Kontakt:
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Vport364A jest to następca modelu VPort 364 firmy Moxa, jednego z czołowych producentów sprzętu do budowy sieci przemysłowych. Ten 4-kanałowy, przemysłowy enkoder wideo wspiera algorytm kompresji H.264, który zapewnia najlepszą jakość obrazu przy znacznie mniejszym zużyciu pasma aniżeli inne formaty wiedo. Ponadto VPort 364A zapewnia jednoczesną kompresję do, wspomnianego już, standardu H.264 oraz MJPEG. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Moxa DynaStream urządzenie samo dostosowuje ilość przesyłanych klatek obrazu w zależności od obecnego ruchu w sieci, co pozwala na znaczną redukcję zużycia pasma. Kolejną zaletą tego urządzenia jest bardzo małe opóźnienie strumienia wideo, które wynosi poniżej 200ms. Jest to bardzo istotne przy projektowaniu systemów wymagających strumieniowania wideo w czasie rzeczywistym. Dodatkowo urządzenie posiada zarówno wejście jak i wyjście sygnału audio (złącza RCA).

Serwer ten umożliwa sterowanie kamerami PTZ za pośrednictwem portów szeregowych RS232/RS485. Ponadto może pracować jako wykrywacz ruchu dzięki wbudowanemu systemowi VMD (Video Motion Detection).

VPort 364A może być montowany na szynie DIN lub też na ścianie (przy użyciu specjalnego uchwytu). Został on przystosowany do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych. Podstawowy model jest w stanie pracować w zakresie temperatur od 0 do 60 st. C, natomiast modele z oznaczeniem "-T" są w stanie pracować w rozszerzonym zakresie tj. od - 40 do 75 st. C. Redundantne zasilanie (12/24 VDC ub 24 VAC) pozwala na błyskawiczne przełączenie się na zailanie awaryjne w przypadku wystąpienia awarii.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/vport-364a
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: