PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

ABB - IRB 2600
Producent: ABB
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
ABB Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-05-14 13:56

Kontakt:
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel.: +48 22 22 02 320
www.abb.pl/robotics
robotyka.sprzedaz@pl.abb.com
OPIS
ABB rozszerza rodzinę robotów o średnim zasięgu o nowego robota IRB 2600. Rodzina robotów IRB 2600 to 3 modele, z udźwigiem od 12 do 20 kg, wszystkie zwiększają znacznie produktywność aplikacji zrobotyzowanych w obsłudze maszyn, przenoszeniu, spawaniu łukowym i innych aplikacjach procesowych.

Cechy i możliwości robota

Nowy kompaktowy design oferuje duży udźwig - do 20 kg, przy zachowaniu zasięgu odpowiedniego dla aplikacji przenoszenia materiału, obsługi maszyn oraz spawania łukowego. Robot IRB 2600 oferuje także najlepszą dokładność i przyspieszenie w klasie, zapewniając dużą wydajność aplikacji i niski poziom odpadów, co zwiększa produktywność.

Szerokie możliwości montażu robota, w tym montaż na podłodze, montaż pochylony, na ścianie, w pozycji odwróconej oraz na półce umożliwiają redukcję zajmowanej przestrzeni oraz zwiększają dostępność do elementów aplikacji, co ułatwia serwisowanie. Wersja do montażu na ścianie ma ponadto ponadprzeciętną wydajność. Te cechy robota umożliwiają elastyczne i efektywne projektowanie cel zrobotyzowanych oraz zapewniają znaczną oszczędność miejsca, co zapewnia optymalizację rozwiązań dla szerokiej grupy zakładów produkcyjnych z różnych branż.

Trzy wersje: dwie wersje z krótkim ramieniem (1,65 m) z udźwigiem 12 i 20 kg oraz wersja z przedłużonym ramieniem - wariant 1,8 m, z udźwigiem 12 kg. Maksymalny udźwig robota IRB 2600, z nadgarstkiem skierowanym w dół to aż 27 kg, co czyni tego robota idealnym rozwiązaniem dla aplikacji przenoszenia, paletyzacji małych elementów itp.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: