PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Proficy CSense
Producent: GE Intelligent Platforms
Na rynku od:
2013

Firma zgłaszająca:
VIX Automation sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-05-19 16:07

Kontakt:
VIX Automation sp. z o.o.
Siemianowicka 5a
40-301 Katowice
tel.: (032) 358 20 20
fax: (032) 358 20 29
www.vix.com.pl
vix@vix.com.pl
OPIS
Integracja procesów monitorowania, rozwiązywania problemów oraz optymalizacjii
Proficy CSense to następca oprogramowania Proficy Troubleshooter oraz Cause+. Jest to rozbudowane narzędzie analityczne, wykorzystujące zaawansowane algorytmy matematyczne do pozyskiwania wiedzy z istniejących danych historycznych pochodzących z procesu technologicznego.

Proficy CSense dostarcza narzędzi umożliwiających wizualizację problemów w procesie wraz z ich przyczynami, poprzez modelowanie i symulacje procesu.

Technolog produkcji przy wykorzystaniu Proficy CSense przeprowadzi zaawansowane analizy wpływu poszczególnych parametrów produkcji na proces, dzięki czemu może wypracować schematy alarmujące o niestabilnej pracy procesu w przyszłości.

Proficy CSense umożliwia także identyfikację przyczyn odchyleń w procesie produkcyjnym w czasie rzeczywistym. Daje możliwość prowadzenia analizy danych rzeczywistych w odniesieniu do stworzonego modelu matematycznego obiektu. Dzięki CSense system staje się przewidywalny. Model matematyczny stworzony na bazie danych historycznych, porównywany jest z aktualnymi danymi pochodzącymi z procesu. Wykorzystując systemy HMI/SCADA, oprogramowanie udostępnia inteligentną formę „proaktywnych alarmów" i wsparcie decyzji, dzięki czemu operator może podjąć prawidłowe działanie.

Proficy CSense jest potężnym narzędziem analitycznym, którego interfejs zawiera się w oprogramowaniu HMI/SCADA i które analizuje dane procesu w sposób ciągły. Działa nieprzerwanie w tle przeglądając dane i ostrzegając, gdy parametry procesu zaczynają odbiegać od wartości pożądanych.

Chcesz poznać możliwości Proficy CSense? Weź udział w darmowym seminarium organizowanym przez VIX Automation 5 czerwca w Katowicach. Szczegóły na www.vix.com.pl w dziale "Już wkrótce".
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: