PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

ABB - IRB 4400
Producent: ABB
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
ABB Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-05-21 09:17

Kontakt:
ABB Sp. z o.o.
Żegańska 1
04-713 Warszawa
tel.: +48 22 22 02 320
www.abb.pl/robotics
robotyka.sprzedaz@pl.abb.com
OPIS
Szybki i wszechstronny kompaktowy robot przemysłowy

IRB 4400 jest kompaktowym robotem o średnim udźwigu (do 60 kg lub do 45 kg przy dużych prędkościach).. Dzięki swojej wszechstronności, robot IRB 4400 świetnie nadaje się do wielu zastosowań, w których najważniejsze są dokładność, szybkość i łatwość przystosowania do lokalnych warunków instalacji.

Niezawodny i ekonomiczny
Solidna i sztywna konstrukcja oznacza wydłużenie okresów pomiędzy regularnymi przeglądami. Dobrze wyważone stalowe ramiona, podwójne łożyska w przegubach, kompensatory na osi 2 i bezobsługowe przekładnie przyczyniają się do osiągnięcia.wysokiego poziomu niezawodności tego robota. Specjalnie zaprojektowany zespół napędowy zapewnia oszczędną pracę z dużym momentem obrotowym przy najniższym zużyciu energii.

Szybki - krótkie czasy cyklu
Dzięki opracowanej przez ABB unikalnej technice sterowania, ruchy robota są optymalizowane pod kątem przyspieszeń i dynamiki hamowania, czego wynikiem jest skrócenie czasu cyklu do minimum.

Dokładny - wysoka jakość wszystkich części
Najlepszy w swojej klasie pod względem dokładności odtwarzania trajektorii i powtarzalności pozycjonowań (RP = 0,07 mm).

Solidny - maksymalne wykorzystanie
Maksymalny udźwig: do 60 kg. Maksymalny zasięg: 2,55 m.

Wytrzymały - do zastosowań w trudnych warunkach produkcyjnych
Roboty w wersji Foundry plus (stopień ochrony IP67), oferowane do pracy w trudnych warunkach, można czyścić parą pod wysokim ciśnieniem. Roboty te są również dostępne w wersji dla pomieszczeń o zaostrzonych wymaganiach odnośnie czystości (klasa 100).

Uniwersalny - łatwa integracja w środowisku pracy i wysoka sprawność produkcyjna
Dla umożliwienia manipulowania częściami o znacznych gabarytach, robot IRB 4400 pozwala na duże odsadzenie od tarczki nadgarstka przy zachowaniu maksymalnego obciążenia.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: