PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

SpectraCOOL Slim Fit - najwyższy komfort chłodzenia
Producent: Hoffman, Grupa Pentair
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2014-05-28 09:48

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Firma CSI posiada w swojej ofercie nową serię płaskich klimatyzatorów SpectraCOOL typu Slim Fit. Klimatyzatory te, produkowane przez firmę Hoffman należącą do Grupy Pentair, zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najwyższej jakości chłodzenia w środowiskach przemysłowych w zastosowaniach Indoor, w temperaturach od +10 do +55 st.C. Klimatyzatory posiadają możliwość zdalnego monitorowania i sterowania. Dzięki zastosowaniu interfejsów takich jak USB, czy Ethernet oraz protokołów komunikacyjnych (SNMP, Modbus TCP, Profinet, EtherNet/IP) SpectraCOOL Slim Fit informują użytkowników o swoim statusie, danych eksploatacyjnych oraz błędach z każdego miejsca na świecie. Wymagane oprogramowanie będzie dostępne bezpłatnie.
Klimatyzatory SpectraCOOL Slim Fit posiadają stopień ochrony IP54/UL Type 12, mają kompaktową budowę i są dostępne w wersjach z zasilaniem 1-fazowym i 3-fazowym oraz użytkową mocą chłodniczą od 300 W do 4000 W. Ich wymiary, w zależności od modelu, wahają się między 550 a 1580 mm wysokości, 280 a 500 mm szerokości oraz tylko 199 a 340 mm głębokości.
Dzięki wprowadzeniu wysokowydajnego rotacyjnego kompresora, użytkownik może ograniczyć koszty ich eksploatacji aż do 50%. Klimatyzatory wyposażone są też w aktywny system zarządzania kondensatem, który zapobiega skraplaniu wody, a specjalna obudowa, w której znajdują się odpowiednio zaprojektowane otwory, pozwala na zoptymalizowany przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu urządzenia.
Szczególnie interesującym rozwiązaniem klimatyzatorów SpectraCOOL Slim Fit jest możliwość ich zastosowania na jednego z trzech głębokości. Jest to montaż, w którym klimatyzator jest całkowicie schowany wewnątrz obudowy, montaż pozwalający na częściowe zamocowanie klimatyzatora wewnątrz obudowy oraz montaż zewnętrzny na obudowie. Konieczne wycięcia pod klimatyzator w obudowach są dostosowane do standardowych wielkości, tak aby zamiana urządzenia nie powodowała konieczności wymiany szafy. Zaletą opisywanych klimatyzatorów jest także lekka konstrukcja posiadająca przemysłowy wygląd i uniwersalny jasno szary kolor.
Wszystkie klimatyzatory SpectraCOOL Slim Fit posiadają certyfikaty CE, GOST oraz NEMA Type 12 UL/cUL. Standardowy dwuletni okres gwarancji może być rozszerzony o 1, 2 lub 3 lata. Bogata oferta klimatyzatorów SpectraCOOL Slim FIT zawiera aż 230 różnych wersji.

Szczegółowe informacje:
CSI Computer Systems for Industry
ul. Sosnowiecka 89, Kraków
tel.: 12 390-61-80
schroff@csi.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: