PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

1-fazowy licznik energii do przekładników 5 A
Producent: Saia Burgess Controls
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-06-18 10:04

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
AWD1 to 1-fazowy licznik energii elektrycznej do pomiarów półpośrednich z użyciem przekładników prądowych (5 do …500 A). Licznik stanowi unikatowe rozwiązanie do pracy w serwerowniach.

AWD1 jest wyposażony w interfejs S-Bus, który zapewnia bezpośredni dostęp do danych pomiarowych (takich jak energia, prąd, napięcie, moc i współczynnik mocy czynnej) i umożliwia włączenie licznika w system zarządzania zużyciem mediów S-Monitoring.
Instalacja licznika nie wymaga wyłączania zasilania ani przecinania toru prądowego, dlatego też stanowi on idealne rozwiązanie do pracy w serwerowniach. Doskonale sprawdzi się także podczas wykonywania modernizacji instalacji elektrycznych w istniejących obiektach.
Licznik jest przystosowany do montażu na szynie DIN, jego szerokość to zaledwie 1 moduł.

Liczniki energii elektrycznej Saia PCD firmy Saia Burgess Controls stanowią podstawowy element koncepcji S-Monitoring, kompleksowego rozwiązania wspomagającego podnoszenie efektywności energetycznej przedsiębiorstw.
Urządzenia charakteryzuje solidna przemysłowa konstrukcja (Swiss made) i niewielki rozmiar odpowiadający normom instalacyjnym dla szaf elektrycznych. Połączenie technologii przemysłowej i zwartej konstrukcji z dużym zakresem pomiarowym (0,25 A – 6000 A) predestynuje liczniki energii Saia PCD do bardzo wielu zastosowań.
Saia Burgess Controls udostępnia szeroką gamę liczników energii do pomiarów bezpośrednich i półpośrednich, jedno- i trójfazowych, z wyjściem impulsowym lub wbudowanymi interfejsami komunikacyjnymi S-Bus, M-Bus albo Modbus. Za pomocą interfejsu komunikacyjnego liczniki mogą być częściowo zerowane, co jest bardzo przydatną funkcją w przypadku aplikacji bilingowych np. w hostelach czy na kempingach, by zliczać nie tylko całkowitą pobieraną energię, lecz także umożliwić rozliczenie zmieniających się odbiorców.

Dzięki zgodności z dyrektywą MID liczniki energii są zatwierdzone do użytkowania w systemach pomiaru zużycia energii w całej Europie bez konieczności dodatkowej kalibracji.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: