PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Panele operatorskie z we/wy i SoftPLC
Producent: ESA
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2014-07-09 08:41

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
EW1 to najnowsze panele operatorskie serii ESAWARE firmy ESA. Urządzenia wykonane są w kilku wersjach wyposażenia: z wbudowanymi interfejsami CAN lub Profibus DP, możliwością rozbudowy o lokalne we/wy oraz pakietem SoftPLC.

Obudowa terminali jest pokryta nieprzywieralną powłoką PTFE, która zwiększa odporność na działanie agresywnych substancji, a specjalnie zaokrąglone krawędzie przedniego panelu ułatwiają utrzymanie higieny. Dzięki panoramicznym ekranom panele dysponują do 40% większym polem widzenia w porównaniu z tradycyjnymi wyświetlaczami 4:3. Podświetlenie LED gwarantuje im doskonałą trwałość i oszczędność energii.

Terminale zostały zbudowane w oparciu o nowoczesną architekturę. W pełni wykorzystują możliwości systemu operacyjnego Windows Embedded Compact 7, rozwiązania, które gwarantuje współpracę z każdym systemem firm trzecich i zapewnia stabilność właściwą wbudowanym systemom operacyjnym.

ESAWARE oferuje 3 warianty paneli operatorskich:
- uniwersalne panele EW100A, opcjonalnie z interfejsem CAN lub Profibus DP
- EW100B z Soft PLC,
- EW100C z Soft PLC i lokalnymi we/wy.

Panele dostępne są w czterech wielkościach ekranu: 4,3" i 7", 12" i 15,6". Wszystkie modele wyposażono w porty RS-232/485 z MPI, Ethernet i USB 2.0, a także - opcjonalnie - CAN lub Profibus DP. Minimalna gwarantowana przez producenta żywotność podświetlenia wynosi 50 tys. godzin, zakres temperatury pracy 0-50 °C, a stopień ochrony - IP66.
Producent udostępnił także rodzinę modułowych we/wy (seria EW6), które służą do zabudowy w panelach operatorskich linii EW100C. Ergonomiczne moduły we/wy lokalnych zostały wyposażone w system szybkich połączeń kablowych zapewniający łatwość instalacji. Występują w wersjach cyfrowych i analogowych.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: