PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


RX170HSM Staubli robot do obróbki
Producent: Staubli
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Staubli Łódź

Data zgłoszenia:
2014-08-08 11:27

Kontakt:
Staubli Łódź
Okólna 80/82
95-002 Łagiewniki Nowe
tel.: +48 42 636 85 04
fax: +48 42 637 13 91
www.staubli.pl
staubli.pl@staubli.com
OPIS
RX170HSM Robot do obróbki

Robot do obróbki RX170HSM jest wynikiem strategicznego partnerstwa między Stäubli Robotics i CETIM (Francuskim Centrum Technologicznym Inżynierów Mechaników).

Robot RX170HSM został zaprojektowany w taki sposób, aby zintegrować ramię robota z wysokoobrotowym wrzecionem, mocowanym bezpośrednio do przedramienia robota, co umożliwiło uzyskanie wysokiej sztywności i precyzji. Wszystkie przewody prowadzone są wewnątrz ramienia, które kontroluje wysokoobrotowe wrzeciono, w tym zasilanie, chłodzenie, smarowanie łożysk oraz mikro-smarowanie. System może korzystać z najbardziej popularnych plików CADowskich a powtarzalność wynosi: +/- 0,04 mm.

Jest wiele ciekawych zastosowań RX170HSM: obróbka wykończeniowa, przycinanie naddatków, modelowanie, wiercenie, gwintowanie, usuwanie krawędzi dla różnego rodzaju materiałów takich jak aluminium, stali nierdzewnej, kompozytów, żywic, drewna, szkła i mosiądzu.

Robot RX170HSM pozwala klientowi przeprowadzać różnego rodzaje operacje obróbkowe, w związku z czym jest rozwiązaniem bardzo elastycznym, pozwala dostosowywać się do zmian w zakresie procesu obróbki skrawaniem oraz wymagań bieżącej aplikacji. Cena tej 5-osiowej maszyny jest znacznie bardziej przystępna, niż konwencjonalnej maszyny.

Film: http://www.youtube.com/watch?v=lYDdBe6PTkI
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: