PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

AWK-5232-M12-EU-T - przemysłowy punkt dostępowy z podwójnym modułem radiowym
Producent: Moxa
Na rynku od:
1987

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2014-08-08 15:57

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Urządzenia bezprzewodowe serii AWK-5232-M12-EU zostały zaprojektowane z myślą o instalacjach wymagających dużej przepustowości, gdzie warunki nie pozwalają na zastosowanie połączeń za pomocą skrętki miedzianej.

Jest to również urządzenie dające możliwość pracy w trybie Dual RF, czyli w dwóch pasmach radiowych jednocześnie (posiada dwa niezależne moduły radiowe). Rozwiązanie takie umożliwia zestawianie redundantnych połączeń bezprzewodowych lub też możliwość pracy jednego urządzenia jako punktu dostępowego i klienta sieci bezprzewodowej jednocześnie.
Wśród innych zaawansowanych funkcjonalności wymienić należy mechanizm Turbo Roaming, przyspieszający proces przełączania się klienta sieci bezprzewodowej pomiędzy różnymi punktami dostępowymi - funkcja taka jest przydatna np. w aplikacjach kolejowych bądź transportu miejskiego.
Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej zapewnione jest dzięki zaawansowanym funkcjom szyfrowania i uwierzytelnienia, m.in. WEP/WPA/WPA2 oraz IEEE 802.1X RADIUS. AWK-5232-M12-EU-T to urządzenie zaprojektowane z myślą o zastosowaniach przemysłowych. Z tego też względu zainstalowane zostały dwa niezależne wejścia zasilania, a ponadto istnieje możliwość zasilania urządzenia w technologii Power over Ethernet. Aluminiowa obudowa chroni wnętrze urządzenia przed wstrząsami i wibracjami. Standardowo AWK-5232 wyposażony jest w uchwyt montażowy na szynę DIN, istnieje też możliwoćć montażu na powierzchniach płaskich za pomocą zestawu DK-DC50131-01. W wersji standardowej urządzenie może pracować w zakresie od 0 do 60 stopni Celsjusza, natomiast wersja "-T" posiada rozszerzony zakres - od -40 do 75 stopni.

Więcej informacji: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/awk-5232#produkt/modele-ceny-dostepnosc
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: