PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

ioLogik W5340-HSPA
Producent: Moxa
Na rynku od:
2014

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2014-08-18 13:21

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Firma Moxa wprowadziła do oferty kolejny moduł kontrolno-pomiarowy z komunikacją bezprzewodową, tym razem w technologii HSPA.
ioLogik W5340-HSPA to zaawansowane urządzenie do zdalnego sterowania oraz odczytu parametrów obiektu, maszyny itp. . To co wyróżnia ten model spośród pozostałych szybka transmisja w technologia HSPA. Pozwala ona uzyskać prędkość ściagania 14,4 Mbps oraz upload 5,67 Mbps. Ciekawą funkcją jakie wspiera te urządzenie to IPSec/VPN, jest to protokół wirtualnych sieci prywatnych. Za pomocą tej funkcji możliwe jest tak skonfigurowanie ioLogika aby był on widoczny w sieci lokalnej firmy, gdy w rzeczywistości był w jakiejś lokalizacji zdalnej, połączony do sieci komórkowej.
ioLogik W5340-HSPA umożliwia utworzenie prostej logiki IF THEN ELSE. Dzięki temu możemy np. uzależnić załączanie przekaźnika wyjściowego w zależności wejścia analogowego. Ponadto, dostępne są w tym urządzeniu zaawansowane funkcje alarmowania za pomocą: SMS, email, SNMP Trap, TCP, UDP. Wbudowany port szeregowy daje możliwość podłączenia urządzeń typu Modpus RTU, a sam ioLogik może pełnić wtedy funkcje bramy komunikacyjne Modbus TCP-Modbus RTU.
Darmowy Sewer OPC to kolejna zaleta tegoż urządzania, ponieważ pozwala na podłączenie innego oprogramowania do odczytu i sterowania ioLogikiem. Połączenie programów typu SCADA jest znacznie ułatwione ponieważ większość z nich posiada wbdowanego klienta OPC serwerów.
Powyższy opis prezentuje tylko część możliwości ioLogik W5340-HSPA. Przykładowe zastosowanie to np.:

-przemysł wodny i kanalizacyjny
-monitoring wież telekomunikacyjnych
-zarządzanie infrastrukturą
-przemysł wydobywczy
-kontrola oświetlenia

Więcej informacji:
https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/iologik-w5340-hspa
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: