PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

PSC-160 - zasilacz security z funkcja UPS
Producent: -
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2014-11-13 15:58

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Do rodziny buforowych zasilaczy serii PSC dołączył nowy model o mocy 160W. Urządzenie wraz z zewnętrzny akumulatorem zapewnia nieprzerwane zasilanie i dedykowane jest do systemów alarmowych, monitoringu, kontroli dostępu oraz in­nych tego typu aplikacji. W czasie normalnej pracy zasilacz dostarcza napięcie do pod­łączonego odbiornika i jednocześnie ładuje akumulator, natomiast w przypadku braku zasilania sieciowego urządzenie czerpie energię z podłączo­nego akumulatora.
Urządzenie posiada szeroki zakres napięcia wejściowego od 90 Vac do 264 Vac. Na wyjściu dostępne są napięcia typowe dla aplikacji systemów zabezpieczeń tj. 13,8 Vdc i 27,6 Vdc z możliwością regulacji w przedziałach 12~15 Vdc i 24~29 Vdc. Produkt wyposażony jest w aktywny układ PFC oraz osiąga wysoką sprawność do 90%. Zasilacz pracuje przy swobodnej konwekcji powietrza, a sszeroki zakres temperatury pracy -20~+70°C umożliwia stosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Urządzenie standardowo wyposażone jest w zabezpieczenia przeciwzwarciowe, nadnapięciowe, przeciążeniowe oraz dodatkowo w zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem i nadmiernym roz­ładowaniem akumulatora. Przydatną funkcją są również dodatkowe wyjścia przekaźnikowe, które sygnalizują obecność napięcia zasilania oraz niski stan naładowania akumulatora.

PSC-160 jest zgodny z międzynarodowymi certyfikatami, takich jak UL, CUL, CB, TUV i CE. Zalecany jest do stosowania w aplikacjach systemów bezpieczeństwa, systemów oświetlenia awaryjnego, systemów alarmowych, systemów UPS, jak również w systemach kontroli dostępu. PSC-160 dostępny jest w wersji PCB oraz z metalową obudową. Zasilacz objęty jest 2 letnią gwarancją.

Więcej informacji:
https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/meanwell/serii-psc-60-160w-bez-obudowy
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: