PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Liczniki energii elektrycznej z Modbus RTU 8N1
Producent: Saia Burgess Controls
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2015-01-07 09:28

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Nowe liczniki energii elektrycznej firmy Saia Burgess Controls z interfejsem sieci Modbus RTU w trybie 8N1 dostępne są w wersjach jedno- i trójfazowych do pomiarów bezpośrednich i półpośrednich.

Liczniki z interfejsem Modbus RTU w trybie 8N1 to wersje specjalne, które znajdują zastosowanie w istniejących obiektach czy instalacjach wykorzystujących do komunikacji ten tryb pracy magistrali. Nowe liczniki stanowią uzupełnienie oferty liczników energii elektrycznej firmy Saia Burgess Controls.

Oprócz nich szwajcarski producent udostępnia urządzenia z interfejsami S-Bus, M-Bus i Modbus RTU (pracujące w innych niż 8N1 trybach), a także wyjściem impulsowym S0. Wszystkie liczniki energii występują w wersjach jedno- i trójfazowych do pomiarów bezpośrednich i półpośrednich.

Producent udostępnił następujące modele liczników Modbus RTU 8N1:

ALD1 - jednofazowy, do pomiarów bezpośrednich
ALE3 - trójfazowy, do pomiarów bezpośrednich
AWD3 - trójfazowy, do pomiarów półpośrednich z użyciem przekładników prądowych.

Ofertę urządzeń uzupełnia nowy koncentrator impulsów licznikowych PCD7.H104DZ44, który umożliwia odczyt danych z liczników z wyjściem S0 i udostępnianie ich w sieci Modbus RTU w trybie 8N1. Urządzenie jest wyposażone w 4 wejścia impulsowe i jest przystosowane do montażu na szynie DIN 35 mm.

Najważniejsze cechy liczników z interfejsem Modbus RTU 8N1:
- tryb pracy 8N1 (bez parzystości)
- automatyczne wykrywanie prędkości transmisji
- zgodność z dyrektywą MID.

Liczniki energii elektrycznej Saia PCD stanowią podstawowy element koncepcji S-Monitoring, kompleksowego rozwiązania wspomagającego podnoszenie efektywności energetycznej przedsiębiorstw. Urządzenia charakteryzuje solidna przemysłowa konstrukcja (Swiss made) i niewielki rozmiar odpowiadający normom instalacyjnym dla szaf elektrycznych (szerokość liczników jednofazowych ALD1 to zaledwie 1 moduł).
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: