PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Panel operatorski ze zdalnym dostępem serwisowym
Producent: ASEM
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2015-01-19 14:02

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
HMI2000 firmy ASEM to rodzina najwyższej jakości paneli operatorskich ze zintegrowaną technologią zdalnego dostępu serwisowego do instalacji, Ubiquity.

Panele występują w 9 wielkościach ekranu (10,4 - 21,5), są wyposażone w 5-przewodową, rezystancyjną matrycę dotykową LCD TFT z podświetleniem LED i wyświetlają ponad 16 milionów kolorów. Front urządzeń jest wykonany z aluminium (wersja standardowa i True Flat) i zabezpieczony w stopniu ochrony IP66.

Producent gwarantuje panelom cykl życia wynoszący co najmniej 7-10 lat.

Unikalną cechą paneli operatorskich i komputerów panelowych firmy ASEM jest wbudowana technologia Ubiquity. Jest to rozwiązanie oferujące zaawansowane funkcje bezpiecznego, zdalnego dostępu serwisowego do instalacji, przygotowane na platformy Windows. Ubiquity umożliwia zdalny serwis i rekonfigurację pracy systemów automatyki, a jednocześnie redukuje koszty związane z serwisem i eksploatacją.

Architektura paneli HMI2000 oparta została na dwurdzeniowych procesorach trzeciej generacji Intel Atom D2550 1,86 GHz i systemie operacyjnym Microsoft Embedded Standard (7E/7P/2009). Na płycie głównej producent zintegrował: 2 GB pamięci RAM, 5 portów USB 2.0, 2 interfejsy Ethernet 10/100/1000 Mbps, RS-232, slot CFast SATA II oraz 2 sloty mini PCI do instalacji karty NET core. Karta NET core (dostępna opcjonalnie) pozwala na komunikację w sieciach przemysłowych: PROFINET, CAN Open oraz EtherCAT i innych. Również opcjonalnie dostępny jest zintegrowany UPS.

Do tworzenia aplikacji na panele HMI ASEM służy środowisko Premium HMI. Jest to platforma wizualizacyjna, która obsługuje wszystkie panele i komputery producenta i umożliwia intuicyjne tworzenie aplikacji - od najprostszych interfejsów użytkownika do rozbudowanych systemów wizualizacyjnych BMS/SCADA. Wśród wielu zaawansowanych funkcji Premium HMI warto wymienić wbudowany web-serwer, pracę w systemach 64-bitowych, dostępność aplikacji mobilnych dla iOS i Android i wysokiej jakości grafikę wektorową. W cenie panelu dostępny jest pakiet Premium HMI 4 Win32 BASIC w wersji runtime.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: