PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

E-Controller do zarządzenia zużyciem mediów
Producent: Saia Burgess Controls
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2015-02-23 10:10

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
E-Controller to prosty w obsłudze sterownik firmy Saia Burgess Controls stworzony specjalnie do monitoringu i zarządzania zużyciem energii i innych mediów. Specyficzna budowa sprawia, że można go montować w szafach elektrycznych o standardowych wymiarach, obok liczników energii i innej aparatury elektrycznej.

Dzięki ustawieniom domyślnym E-Controller jest gotowy do użycia, bez konieczności konfiguracji i programowania. Automatycznie wykrywa podłączone przy pomocy magistrali S-Bus liczniki energii elektrycznej i koncentratory impulsów PCD7.H104SE (zliczające impulsy z liczników impulsowych np. z wodomierzy, liczników ciepła i chłodu).
Wbudowana aplikacja S-Monitoring do rejestracji pomiarów, monitorowania i zarządzania zużyciem mediów jest w pełni konfigurowalna i można ją swobodnie dostosowywać do potrzeb instalacji. Dostęp do interfejsu użytkownika jest możliwy w standardowej przeglądarce www lub smartfonie (z systemem iOs lub Android).
Oprócz funkcjonalności aplikacji S-Monitoring E-Controller oferuje możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb. Dzięki modułowej konstrukcji w urządzeniu można zabudować moduły pamięci i interfejsów komunikacyjnych, które pozwolą na komunikację w sieciach takich jak Modbus, MP-Bus, BACnet, LON IP i in. Za pomocą pakietu narzędziowego PG5 Controls Suite można rozszerzać także funkcje aplikacji S-Monitoring np. w celu dodatkowego opomiarowania i zarządzania zużyciem mediów (dołączając do systemu przykładowo liczniki ciepła po M-Busie lub analizatory sieci po Modbusie).

Więcej informacji www.sabur.com.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: