PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Konwerter ETHERNET na Pętla Prądowa - ADA-13021
Producent: CEL-MAR
Na rynku od:
2015

Firma zgłaszająca:
CEL-MAR sp.j. Zakład Informatyki i Elektroniki

Data zgłoszenia:
2015-05-19 12:51

Kontakt:
CEL-MAR sp.j. Zakład Informatyki i Elektroniki
Ściegiennego 219c
25-116 Kielce
tel.: 41 632 12 46
fax: 41 361 07 70
www.cel-mar.pl
handlowy@cel-mar.pl
OPIS
onwerter ADA-13021 jest urządzeniem służącym do transmisji danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w interfejs pętli prądowej przez sieć LAN/WAN. Transmisja danych odbywa się bez ingerencji w format przesyłanych danych. Praca w sieci LAN/WAN może odbywać się w trybie wirtualnego portu szeregowego, mostu szeregowego TCP, mostu szeregowego UDP, gniazd TCP, gniazd UDP. Konwerter ADA-13021 transmituje dane przez interfejs pętli prądowej z maksymalną prędkością do 38,4kbps przez dwie pary skrętek. ADA-13021 wyposażony jest w listwę zacisków śrubowych dla skrętkowych połączeń Pętli Prądowej i zasilania oraz złącze RJ45 do podłączenia sieci ETHERNET. Urządzenie do swego działania wykorzystuje sygnały: RX+,RX-,TX+,TX- interfejsu pętli prądowej wprowadzane przez listwę zaciskową.
Ochronę przeciwprzepięciową na każdej linii Pętli Prądowej wykonano na bazie diod przeciwprzepięciowych i bezpieczników.
Do linii Pętli Prądowej zbudowanej na ADA-13021 można podłączyć w topologii punkt-punkt urządzenie pracujące w trybie half duplex lub full duplex.
Konwerter posiada wewnętrzną ochronę przeciwprzepięciową niskoenergetyczną dla każdej linii interfejsu Pętli Prądowej jednakże do ochrony odgromowej łącza należy zastosować zewnętrzne ochronniki.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: