PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Ultra-slim Digital Signage; zastosowanie w aplikacjach bankowych
Producent: Advantech
Na rynku od:
2014

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2015-05-20 14:24

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Aby zaangażować oraz zatrzymać klientów, wiele banków wykorzystuje Digital Signage w ich tradycyjnych metodach komunikacji z klientem. Skutkuje to zwiększeniem satysfakcji klientów, m.in. poprzez pokazywanie im istotnych informacji na temat produktów bankowych, wiadomości z rynku bankowego czy aktualizacji dotyczących akcji bankowych, a to wszystko w czasie rzeczywistym.

Usługi bankowe stały się ostatnio niezwykle kompleksowe i różnorodne. W związku z tym, ważne jest, aby szybko aktualizować informacje, takie jak kursy wymiany walut czy wiadomości finansowe, we wszystkich oddziałach bankowych, w tym samym czasie. Po zainstalowaniu aplikacji Digital Signage, takie zarządzanie informacjami we wszystkich placówkach danego banku, jest niezwykle proste.

Treści wyświetlane na ekranach mogą być zarówno edytowane lokalnie, z placówki danego banku, jak i za pośrednictwem centralnego serwera sterującego, na przykład z siedziby głównej banku. W przypadku tej drugiej opcji, komunikat po stworzeniu jest wysyłany do poszczególnych oddziałów. Tak przekazywane informacje są spójne i łatwiej je kontrolować, niż w przypadku, kiedy jest to powierzane pracownikom każdego oddziału banku oddzielnie.

Ponadto, we wnętrzu banku wszelkie ekrany i wyświetlacze mogą być zamontowane na ścianie lub suficie. W związku z tym, cała instalacja może być smukła i lekka, dlatego też aplikacja wykorzystująca Ultra-slim Digital Signage jest korzystna.

DS-060 Ultra-slim Digital Signage firmy Advantech posiada procesor trzeciej generacji Intel Core i7 i mierzy zaledwie 19 mm grubości. Ten mały i potężny odtwarzacz multimedialny wyposażony jest w jedno cyfrowe oraz w jedno analogowe wyjście, a ponadto urządzenie umożliwia jednoczesne wyświetlanie dwóch obrazów 1080p(HD), dostarczając w ten sposób najwyższej jakości wrażeń wizualnych.

Aby uprościć instalację, urządzenie wyposażone jest w uchwyt VESA, dołączany do zestawu. Jako, że wyświetlacze także stają się coraz cieńsze, można łatwo zamontować urządzenie serii DS-060 z tyłu ekranu.

Seria DS-060 Advantecha pozwala wprowadzić Digital Signage dosłownie wszędzie, nawet na ograniczone przestrzenie, o których zagospodarowaniu nikt wcześniej były nie pomyślał.

Model jest wyposażony w aplikację SUSIAccess dla Digital Signage, która jest eleganckim i wyrafinowanym programem przeznaczonym do zarządzania siecią cyfrowych Digital Signage.

Przy wsparciu HTML5, informacje, takie jak kursy walut czy akcje giełdowe mogą być dostarczone do klienta w czasie rzeczywistym, kiedy tylko strona internetowa banku zostanie zaktualizowana. Ponadto monitorowanie stanu urządzeń informuje o tym, czy Digital Signage jest efektywnie wykorzystywany.

Z kolei aplikacja McAfee chroni przed wyświetlaniem nieautoryzowanych treści, natomiast Acronis zapewnia terminowe tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie systemu. DS-060 obsługuje system Windows Embedded OS, Linux, a także Android, wraz z preinstalowaną aplikacją iManager, czy SUSIAccess.

Urządzenie oferowane przez firmę CSI daje szereg korzyści szczególnie istotnych dla banków, m.in. lepsze połączenie z klientem, zwiększenie możliwości promocji i wysyłania wiadomości oraz poprawa komunikacji z klientami. DS-060 Ultra Slim Series, w zestawie z SUSIAccess dla Digital Signage, zapewnia bezpieczne, skuteczne i terminowe scentralizowane komunikacji dla sektora bankowego, ale także dla innych gałęzi przemysłu, gdzie aplikacje Digital Signage mogą znaleźć zastosowanie.

Szczegółowe informacje:
CSI s.c.
tel. 12 390 61 80
ipc@csi.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: