PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

Moduły we/we zdalnych do instalacji HVAC
Producent: Saia Burgess Controls
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2015-07-13 10:26

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Moduły RIO rodziny E-Line są przeznaczone do instalacji HVAC i przygotowane do zabudowy w standardowych szafkach instalacyjnych.

Seria E-Line firmy Saia Burgess Controls (SBC) to sprawdzona, przemysłowa technologia sterowania, opakowana zgodnie ze standardem dla szaf elektrycznych, a dodatkowo wyposażona we wszystkie funkcjonalności niezbędne do sterowania aplikacjami HVAC. Obudowa komponentów serii E-Line jest przystosowana do montażu na szynie DIN 35mm i instalacji w standardowych szafkach, a kompaktowe gabaryty umożliwiają zastosowanie modułów nawet w najbardziej ograniczonych przestrzeniach.

Lokalne zadawanie wartości umożliwiają zadajniki umieszczone na płycie czołowej każdego z modułów. Ręczne zadawanie parametrów może być także realizowane zdalnie (np. z pomocą panela operatorskiego) za pośrednictwem specjalnie przygotowanych szablonów webowych.

Moduły RIO serii E-Line mogą być również zarządzane zdalnie, za pośrednictwem aplikacji webowej jednostki nadrzędnej. W przypadku utraty komunikacji ze stacją master, wartości wyjść ustawiane są zgodnie z konfiguracją ręczną. Konfiguracja modułów wykonywana jest w środowisku PG5 Controls Suite (bloki funkcyjne E-Suite i szablony webowe).
Wszystkie moduły serii E-Line są wyposażone w interfejsy: RS-485 z protokołem S-Bus, USB i NFC. Są galwanicznie izolowane pomiędzy zasilaniem, magistralą i we/wy, a o statusie ich pracy informują diody umieszczone na froncie urządzeń.

www.sabur.com.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: