PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Zdalny serwis instalacji automatyki z Everyware
Producent: ESA
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2015-08-31 11:13

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
Platforma serwisowa CREW Everyware firmy ESA pozwala na skrócenie czasu diagnostyki instalacji automatyki i redukcję kosztów związanych z wyjazdami serwisowymi. Stanowi również znaczące ułatwienie codziennej pracy związanej z utrzymaniem ruchu na instalacjach. CREW Everyware pozwala na bezpieczny, zdalny dostęp do urządzeń i linii technologicznych za pomocą szyfrowanego połączenia VPN.

Jest rozwiązanie sprzętowo-programowe, które wykorzystuje technologię chmury, dzięki czemu wymiana danych pomiędzy urządzeniami jest szybka, efektywna i niezawodna. Sercem systemu jest struktura redundantnych serwerów, za pomocą których można nawiązać optymalne połączenie pomiędzy komputerem serwisowym a instalacją zdalną, bez względu na odległość pomiędzy obiektami.

Everyware jest rozwiązaniem wyjątkowo prostym w obsłudze i konfiguracji - do jego działania wystarcza dostęp do Internetu. Dzięki systemowi wymiany danych pomiędzy urządzeniami opartym na strukturze połączeń wychodzących, nie ma konieczności dodatkowej konfiguracji ustawień zapór systemowych i firewalli. Nie trzeba także wykorzystywać publicznych adresów IP dla urządzeń będących elementami systemu.

Platforma Everyware to rozwiązanie całkowicie bezpieczne - wymiana informacji pomiędzy urządzeniami odbywa się z wykorzystaniem szyfrowanego połączenia VPN oraz standardu TLS 1.2, zapewniającego poufność i integralność transmisji danych.

Serwis z wykorzystaniem CREW Everyware pozwala m.in. na:

- zdalne programowanie i diagnostykę paneli operatorskich - możliwość aktualizacji oprogramowania, projektów wizualizacji itp.
- zdalne programowanie urządzeń znajdujących się w podsieciach - oprócz bezpośredniego dostępu do urządzenia obsługiwanego przez Everyware, użytkownik otrzymuje dostęp do urządzeń znajdujących się w zdalnych podsieciach: ethernetowej i szeregowej. Dzięki temu istnieje możliwość zdalnej diagnostyki i konfiguracji np. sterowników PLC;
- wygodny system wymiany plików - szybkie i bezproblemowe przenoszenie danych pomiędzy komputerem serwisowym a urządzeniem zdalnym;
- chat - możliwość bezpośredniej komunikacji pomiędzy użytkownikiem lokalnym a serwisantem na ekranie panelu HMI;
- menadżer zadań - zdalny podgląd listy procesów wykonywanych w urządzeniu.

Zdalny dostęp serwisowy EVERYWARE to element pakietu CREW, oprogramowania narzędziowego przeznaczonego dla paneli operatorskich i komputerów przemysłowych serii ESAWARE firmy ESA.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: