PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis
Producent: ASEM
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
SABUR Sp. z o.o.

Data zgłoszenia:
2015-09-14 13:30

Kontakt:
SABUR Sp. z o.o.
Puławska 303
02-785 Warszawa
tel.: 22 549 43 53
fax: 22 549 43 50
www.sabur.com.pl
sabur@sabur.com.pl
OPIS
LP700 firmy ASEM to seria paneli PAC realizująca funkcje wizualizacji, sterowania i zdalnego dostępu serwisowego do instalacji automatyki.

Panele LP700 bazują na architekturze Intel Atom i systemie Windows Embedded Compact 7 Pro. Oferowane są w aluminiowych obudowach (również w wersji True Flat), w 8 wielkościach ekranu (od 6,5" do 18,5") i proporcjach obrazu 4/3 lub 16/9. W wersji podstawowej panele wyposażono w 2 porty Ethernet, 2 porty USB, RS-232, 2 sloty mini PCI (do instalacji karty ASEM NETcore) oraz kartę pamięci NV RAM 512 KB, która pozwala zachować dane procesowe w razie awarii zasilania.

Funkcje związane z wizualizacją procesów realizowane są w oparciu o środowisko HMI/SCADA Premium HMI 4 (jest to pakiet narzędziowy, który obsługuje wszystkie panele i komputery producenta), funkcje sterowania dostępne są dzięki pakietowi SoftPLC CODESYS. CODESYS udostępnia do komunikacji w trybie master wiele popularnych sieci przemysłowych, m.in: CANopen, EtherCAT, Modbus RTU i Modbus TCP/IP, Profibus i Profinet. Panele LP700 obsługują wymienione sieci i w ich obszarze można je rozbudowywać modułami wejść/wyjść zdalnych.

Oprócz funkcji wizualizacyjno-sterujących panele PAC (skrót od Programmable Automation Controller, czyli sterownik programowalny automatyki) oferują bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji, który realizowany jest za pomocą technologii ASEM Ubiquity.

Panele operatorskie, w których zintegrowane zostały funkcje sterowania, stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnego połączenia sterownika PLC/PAC z panelem HMI.
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: