PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


WDR-3124A-EU - bezprzewodowy router Moxa, HSPA, WiFi
Producent: Moxa
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2015-10-09 15:21

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773-79-37
fax: 22 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Moxa wprowadziła do swojej oferty bezprzewodowy router wyposażony w interfejs komórkowy obsługujący standardy GPRS/EDGE/UMTS/HSPA, bezprzewodowy Ethernet WiFi w standardzie 802.11n, GPS oraz 4-portowy switch Ethernet.

WDR-3124A-EU może pracować w dwóch trybach: Access Point oraz Client-Router. W trybie Acces Point interfejs WiFi pracuje jako punkt dostępowy, natomiast komunikacja z Internetem odbywa się za pomocą interfejsu komórkowego. W trybie Client-Router interfejs komórkowy jest redundancją dla interfejsu WiFi. Dostęp do sieci Internet dla urządzeń podłączonych do wbudowanego switch odbywa się za pomocą WIFi lub interfejsu komórkowego, przełączenie między interfejsami następuje automatycznie w zależności od siły sygnałów.

Producent priorytetowo potraktował kwestię niezawodności. Od strony sprzętowej mamy do dyspozycji redundantne zasilanie oraz przekaźnik alarmowy, 2 sloty na karty SIM, izolację anteny jak i zasilania oraz możliwość pracy w rozszerzonym zakresie temperatur: -30 do 70 st.C. Jeżeli chodzi o oprogramowanie to znajdziemy tutaj przede wszystkim funkcjonalność GuranLink która monitoruje połączenie komórkowe i umożliwia automatyczny restart modemu w przypadku problemów z komunikacją. Oprócz tego znajdziemy szereg innych udogodnień takich jak funkcje automatycznego alarmowania, wbudowany log czy możliwość restartu urządzenia za pomocą SMSa.

Charakterystyka:
- Komunikacja bezprzewodowa w standardzie HSPA
- Bezprzewodowy Ethernet WiFi 802.11n
- Wbudowany 4-portowy switch Ethernet
- odbiornik GPS
- Redundantne zasilanie, przekaźnik alarmowy
- izolacja anteny oraz zasilania

Więcej informacji na stronie Elmark Automatyka: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/wdr-3124a
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: