PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

IMC-P101 - mediakonwerter z portem PoE
Producent: Moxa
Na rynku od:
1987

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2015-10-12 15:48

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773-79-37
fax: 22 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
IMC-P101 to seria mediakonwerterów firmy Moxa z zabudowanym portem Ethernetowym w technologii Power over Ethernet. W zależności od wersji mediakonwerter moze posiadać port światłowodu jednomodowego (zasięg do 40 km) lub wielomodowego.

Urządzenie jest wyposażone dodatkowo w port RJ45 mogący dostarczać do 15,4 W energii do urządzeń zgodbych z tą technologią.

Konwerter posiada dwa wejścia zasilania: jedno podstawowe oraz drugie awaryjne. W przypadku utraty zasilania z wejścia podstawowego, konwerter samoczynnie przełącza się na wejście redundantne, nie przerywając swojej pracy, dzięki czemu zapewniona jest ciągłość funkcjonowania urządzenia.

Urządzenie wyposażone jest w funkcję Link Fault Pass-Through. Mechanizm ten, w przypadku zerwania połączenia po jednej stronie, automatycznie zamyka połączenie po drugiej stronie konwertera, dzięki czemu informacja o awarii jest natychmiast propagowana do stacji końcowych i tym samym są one poinformowane o bezcelowości uporczywej próby nawiązania połączenia poprzez tą ścieżkę. Łącze to, dzięki wspomnianemu mechanizmowi, automatycznie ponownie nawiąże transmisję z chwilą usunięcia awarii.

Więcej informacji:

https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/moxa/imc-p101#produkt/modele-ceny-dostepnosc
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: