PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Karty flashowe SanDisk dla rynku Automotive
Producent: SanDisk
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
CSI S.A.

Data zgłoszenia:
2015-11-09 12:47

Kontakt:
CSI S.A.
Sosnowiecka 89
31-345 Kraków
tel.: 12 390-61-80
fax: 12 683-37-51
www.csi.pl
kontakt@csi.pl
OPIS
Nowa rodzina kart pamięci SD oraz iNAND serii Automotive, znajdująca się w ofercie firmy CSI, powstała przy ścisłej współpracy z producentami chipsetów samochodowych, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom jakości i niezawodności stawianym dla rynku motoryzacyjnego.

Karty SanDisk Automotive to inteligentne i niezawodne rozwiązania do zastosowań w systemach nawigacji 3D, systemach informacyjno-rozrywkowych, zaawansowanych systemach wspomagania kierowcy (ADAS), systemach automatycznego kierowania pojazdami oraz w wielu innych aplikacjach multimedialnych.

Karty SanDisk Automotive są dostępne w pojemnościach od 4 GB do 64 GB. Osiągają prędkości odczytu do 120 MB/s oraz zapisu do 30MB/s (dla iNAND) i do 20 MB/s (dla SD). Karty flashowe serii Automotive charakteryzują się także zwiększoną odpornością na wahania zasilania występujące w pojazdach i mogą pracować w rozszerzonym zakresie temperatur od -40 do +85°C. Wszystkie produkty posiadają też certyfikat AEC-Q100, określający wytrzymałość komponentów pod kątem wyładowań elektrostatycznych.

Szczegółowe informacje: CSI s.c., tel. 12 390 61 80, oem@csi.pl, flash@csi.pl
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: