PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY

IKS-G6524A-4GTXSFP-HV-HV zarządzalny switch do szafy RACK
Producent: MOXA
Na rynku od:
-

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2015-12-28 15:54

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 022 773-79-37
fax: 022 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Switche serii IKS-G6524A to przęłączniki zaprojektowane do wykorzystania w aplikacjach wymagających maksymalnej przepustowości, takich jak systemy monitoringu czy jednoczesna transmisja danych i głosu. Model IKS-G6524-4GTXSFP-HV-HV wyposażony jest w 20 portów Gigabit Ethernet oraz 4 porty combo (RJ45 lub SFP). Przeznaczony do montażu w szafie RACK 19'' może pracować w zakresie temperatur od 0 do 60 st. C. Dodatkowym atutem tego switcha jest fakt, iż nie posiada on wentylatorów, co znacznie wydłuża bezawaryjnośc urządzenia. Ponadto posiada on redundantne zasilanie 110/220 VAC, które zapewnia ciągłą pracę nawet w przypadku awarii głównego zasilacza.

IKS-G6524A-4GTXSFP-HV-HV zapewnia wsparcie dla wielu uznanych rozwiązań firmy Moxa. Dzięki zaimplementowanym protokołom redundancji (Moxa Turbo Ring, Turbo Chain, RSTP/STP oraz MSTP) możliwe jest zbudowanie redundantnej sieci w topologii pierścienia, co zapewni nieprzerwaną komunikację, nawet w przypadku awarii któregoś z segmentów sieci. Pozwala również dzielić sieć na podsieci logiczne (VLAN) w zaawansowanej technologii Q-in-Q (obsługa podwójnie tagowanych ramek). Zegar urządzenia może być synchronizowany poprzez wykorzystanie protokołu SNTP bądź IEEE 1588 v2. Konfiguracja urządzenia może odbywać się poprzez przeglądarkę WWW, sesję telnet bądź połączenie szeregowe (RS232). Możliwa jest również szybka konfiguracja z poziomu linii komend CLI.

Do najważniejscych cech zaliczyć możemy:

Gigabitowy switch zarządzalny do szafy RACK
4 Gigabitowe porty combo
Zgodny ze standardem IPv6
Obsługa ramek Jumbo
Protokół Moxa Turbo Ring, Turbo Chain oraz RSTP dla zapewnienia redundancji połączeń
Redundantne wejście zasilania 110/230 VAC
Wsparcie standardu IEEE 802.1Q oraz IEEE 802.1X
Zakres temperatury pracy: -40...+75°C (wersja rozszerzona oznaczona literą -T)
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: