PATRONI ROBOTYKI:
 

PRODUKTY


Elmatic SIGMA 510 - komputer przemysłowy do szaf rack 19"
Producent: Elmatic
Na rynku od:
2012

Firma zgłaszająca:
Elmark Automatyka S.A.

Data zgłoszenia:
2016-01-04 13:43

Kontakt:
Elmark Automatyka S.A.
Niemcewicza 76
05-075 Warszawa-Wesoła
tel.: 22 773-79-37
fax: 22 773-79-36
www.elmark.com.pl
elmark@elmark.com.pl
OPIS
Elmatic SIGMA 510 to komputer przemysłowy do szaf rack 19". Charakterystyczną cechą tego rozwiązania jest możliwość szerokiej rozbudowy oraz dostosowanie do wymagań klienta. Elastyczność konstrukcji pozwala na wykorzystanie zarówno jako bazę stacji operatorskiej np. do analizy oraz wizualizacji danych, jak i również jako serwer pracujący 24/7. Ilość slotów wewnętrznych oraz portów zewnętrznych jest zależna od wybranej płyty głównej. Dzięki szerokiej ofercie konfigurator Elmatic.net umożliwia dobór płyty głównej na podstawie zapotrzebowania klienta na konkretne rozszerzenia.

Dla przykładu, jeżeli potrzebna jest stacja operatorska z dużą mocą obliczeniową oraz możliwością wyświetlania wyników jednocześnie na 3 monitorach, a także obsługą wielu kart pomiarowych oraz rozszerzeń na magistralach PCI-e, czy PCI, to wyborem będzie konfiguracja z płytą AIMB-784. Połączenie IV generacji procesorów Intel Core i3/i5/i7 oraz pamięci RAM DDR3 do 32GB pozwoli na pracę przy sporym obciążeniu. Dużą zaletą AIMB-784 są wbudowane wyjścia VGA oraz 2 x DVI-D, dzięki czemu nie jest potrzebna dodatkowa karta graficzna. W takiej konfiguracji istnieje również możliwość zamontowania aż do 6 dysków w macierzy RAID, kontrolowanie do 4 urządzeń przez USB 3.0 i do 9 urządzeń przez USB 2.0, a także do 5 urządzeń przez RS-232, 1 przez RS-232/422/485 oraz LPT.

Poprawność działania całego systemu jest monitorowana przez Watchodoga. Może być również sterowany zdalnie dzięki Intel AMT.

Wejdź w erę IoT (Internet of Things) razem z Elmatic.net. Wystarczy kilka kliknięć, by zbudować własne niepowtarzalne rozwiązanie przemysłowe dopasowane do konkretnych potrzeb.
Zapraszamy do korzystania z naszego konfiguratora http://elmatic.net

Więcej informacji na: http://elmatic.net/konfiguracja/sigma-510
 
x
DODAJ ZAPYTANIE
Zamieszczanie zapytań ofertowych w portalu Robotyka.com jest bezpłatne i nie wiąże się
z żadnymi zobowiązaniami. Wprowadź dane dotyczące poszukiwanego produktu/usługi: